Yeni Sezonda ne var ne yok? 4. durak İPEKYOL

| 6 Yorum

Yeni sezon gezmeceleri son hız devam ediyor! Her sezon mutlaka ne var ne yok diye uğradığım adreslerden birinde, İpekyol‘dayım bu sefer de.

Bu yaz vitrinlerde sıkça görmeye başladığımız cesur neon renk blokları aklımı fena halde çelse de, İpekyol romantik çizgisinden hiç taviz vermeden, baktıkça içimi rahatlatan yumuşak renkleriyle bu yaz da her derde deva gibi gözüküyor. Mağazada hiç farketmemiştim ama şimdi baktığımda, yeni sezonda ne beğendiysem hep pudra ve bej tonlanlarında. Pudra hayatıma son 2 sene de giren en güzel renk aslında. Seviyorum ben bu rengi, yaz kış demeden her sezon giyebilirim! Hele geçen yaz sezonunda edindiğim şu etek, havalar ısınınca giyecekler listemin en başında.

İpekyol’da  sevdiğim bir diğer şey ise herhangi basic bir  bluzu, eteği ya da pantalonu, evdeki mevcut gardrop cicileriyle kolayca kombinleyebilmek. Desenlerle aramın çok sıkı fıkı olduğu söylenemez, ben genelde hep düz renklileri tercih ediyorum. Her sabah gardrobun karşısında off ne giysem diye geçen dakikaları minimalize etmek için kolaya kaçtığım kesin! İpekyol’daki cicilerde bu konuda gayet yardımcı oluyorlar sağolsunlar varolsunlar 😛

Bu arada sezon sonu avı için sık sık uğradığım 2 adresi de paylaşmadan edemeyeceğim. Kadıköy ve Optimum‘daki İpekyol outletlerden eli boş çıkanı henüz görmedim 🙂 Yolunuz düşerse mutlaka bakın derim.

Bakalım ben bu sezon İpekyol’da hangi cicileri beğenmişim?

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

ipekyol

DSC_0174

ipekyol

Fotoğraflar için Emircan Soksan‘a, makyaj için M.A.C ekibine çok teşekkür ederim!