Bebek'te üç beş tur atalım? ;P

| 19 Yorum

Galatamoda manzaralı ofisim bu sefer boş standlara baksa da sorun yok, kaçıp nereye saklandıklarını biliyorum!! Hepsi soluğu yağmur sonrası Bebek sahilde almış.

IMG_1536
IMG_1537

Biu Factory‘de boş durmamış geçen sene olduğu gibi tin tin peşlerine düşmüş, Bebek Şenliği‘nde sevdiği tasarımcılarla beraber yerini almış.

IMG_1558

Amma velakin 165 katılımcı arasında beni nasıl bulursunuz bilmem. Ara sıra zıplarım, sevgili hükümetinizin DNS taşlarını dama yapıp, yerinden oynatmaları ve bir de üstüne mızıkçılık yapmalarıyla, kafasına güm diye taş gelen bloglar açılmıyor diye feryadı basarım! Bir şekilde dikkat çekmeye çalışırım sizin için işte, o vakit şaşkın bakışların yöneldiği tarafa doğru gelin beni kesin bulursunuz 😉

Hayatta daha güzel hikayeler de var.. Mesela bu çantalar. Hepsi, yarış görmüş, kullanılmış yelkenlerden üretiliyor. Üstlerindeki resimler ise baskı şeklinde değil tek tek el ile çiziliyor. Bundan dolayı her bir çanta kendine özgü yaşanmışlıklar ve çizgiler taşıyor kumaşında. Hikayesi de kendisi kadar güzel bu çanta için adres Deniz Dükkanı. İzmir‘den yelken açıp buralara kadar geliyor.

IMG_1532

IMG_1533

IMG_1552

IMG_1553

Triko: Bora Aksu for Koton – Etek: İpekyol – Çizme: Nine West – Kolye: Biu Factory – Çanta: Deniz Dükkanı

Haftasonu Bebek’te 3-5 tur atmaya karar verirseniz, sizi de bir merhaba demeye, bonibonların tadına bakmaya bekliyorumm!! 🙂
IMG_1526

Geçen seneden kalma nostaljik bir de slide show buldum 🙂 Bebek Şenliği‘nde görüşmek üzere!!

http://www.youtube.com/get_player