Hakkımda

Merhaba ben Billur,

1981 doğumluyum. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Galatasaray Üniverisitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. 2012 Ocak ayı itibariyle, 5 yılı aşkındır içinde olduğum kurumsal hayatı ardımda bırakarak, tam zamanlı olarak bloglarımın başına oturdum. Blogger olmak dışında, normalde ne iş yapıyorsun diye merak edenlere, 1 yıldır sadece bu işi yaptığımı söylemekten gurur duyarım 😉 2009 yılından beri offnegiysem.com için yazıyorum, fotoğraf çekiyorum, blog üstüne blog açıyorum ve güzel markalarla güzel projeler üretmeye çalışıyorum.

Off ne giysem’i moda gündeminin yanı sıra, kendi stilimi, gezip görüp keşfettiklerimi, dokunabildiğim herşeyi paylaştığım bir stil ve yaşam blogu olarak tanımlayabilirim. Bazen, her sabah benim gibi, off ne giysem diye gardrobun önünde uzun dakikalar geçirenlere minik de olsa bir fikir ve farklı bir alternatif sunmaya çalışırken, bazen de moda gündeminden çok uzakta bambaşka postlarla ilham vermeye çalışıyorum. Blogun içeriğini kendim üretiyorum. Kendi kendimin patronu olduğumdan beri de kuralları tek başıma koyuyorum 😉 Mesela, ta en başından beri içeri basın bülteni, herhangi bir tanıtım yazısı ya da hazır görsel girmesi yasak 🙂 Ne kadar kendi kendimin patronu olsam da, şu an bu satırları okuyanlardan biriyseniz, zaten her şeyin sizin sayenizde olduğunu da bilmenizi isterim. Bana ve bloga göstediğiniz destek için ne kadar teşekkür etsem az!

Hakkımda yazısı olacakken, özgeçmişe dönen, kendi ‘Türkan Şoray’ kurallarımdan devam edip, teşekkür&kapanış konuşmasıyla biten bu uzun postu boşverin şimdi, bloga geri dönün, orası nispeten daha eğlenceli 😉