Yeni Sezonda ne var ne yok? 2.durak BILSTORE

| 19 Yorum

Yeni sezon gezmecelerinde 2. durağım Tünel’deki Bilstore mağazası oldu. Bilstore‘un en sevdiğim yanı, kendi markası olan Bil’s için her yeni sezon farklı tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri ve sadece GalataModa‘larda birarada görebildiğimiz  bir çok genç tasarımcıyı, kendi çatısı altında biraraya getirmesi.

bilstore

Bu posta konu olan Bilstore Tünel’de ise genç moda tasarımcıların ürünleri yok ama mağaza, hem cinslerinden farklı olarak Tünel’in ve Asmalımescit’in ruhuna uygun, birçok sergiye, sanatçıya,  tasarım objelerine ve minik sevimli cafesiyle gün içinde küçük bir mola vermek isteyen herkese ev sahipliği yapıyor. Çekimdeki sevimli tasarım objelerinin hepsi satılık, süper hediye alternatifi olabilir.

Bakalım sanatın ve modanın birarada olduğu Tünel mağazada neler neler varmış? Öncelik tabiki Bilstore’un ana markası olan Bil’s gömleklerinde!

bilstore

bilstore

bilstore

Gömlek: Bil’s – Ayakkabı: Melissa Plastic Dreams – Etek: Josep Font-L?appart sample sale – Köpecik: Muji

Beyaz gömlek denen şey, bu hayatın tabu giysisi olsa gerek. Okulda giy, işte giy, iş görüşmesine gidersen mutlaka giy, hele kurumsal bir şirketteysen hergün giy 🙂 Çamaşır suyuna daldır, yakalarını kolala, yok en iyisi kuru temizlemeye gönder, ütüsünden ise bahsetmek bile istemiyorum! Ne zor şeysin yahu! Ama seni seven de çok seviyor işte! 🙂

Bil’s’tekiler ise işin formülünü çözmüş sanki. Her sezon farklı tasarımcıların imzasını taşıyan, bembeyaz sıradan gömleğe sihirli değnek değdirmiş, ortaya sade ama herbiri birbirinden şık detaylı ciciler çıkarmış. Zaten onları görünce, beyaz gömleğe değil başka birşeye bakıyormuşum gibi oluyor, ben de tüm o zorluklarını unutup alıveriyorum.

İşte bu sezona imzasını atan Gül Ağış tasarımlarından birkaçı…

bilstore

bilstore

bilstore

Cici Kuş: Ömer Ozan Erdoğan

bilstore

bilstore

bilstore

bilstore

bilstore

bilstore

bilstore

Gözlük: Super – Çanta: Metropolitian Museum of Art – Fular: Plomo-o-Plata


bilstore

bilstore

Bluz: Fredd Perry – Köpecik: Ömer Ozan Erdoğan

bilstore

bilstore

bilstore

Zuzaylı yaratıklar: Ömer Ozan Erdoğan – Ayakkabı: Vivienne Westwood for Melissa

Bahar bir türlü gelmedi diye secret yapıp, bir dolu yeni sezon postu yapıyorum. Ama sonunda kendimi yine %50 indirimden kalan son ganimetlerle ilgilenirken yakalıyorum! 😛

bilstore

bilstore

Mont: Pantone – Askılık adam:  Serkan Özkaya

Yarın Melissa’larla Bilstore serüvenine devam!

DSC_0288

Fotoğraflar için Emircan Soksan‘a teşekkürler!