Endless Summer w/ Braun

| 0 Yorum

Bu yaz yerimde duramadım. İş için keyif için spor için bol bol seyahat ettim. Yaz boyu seyahat halinde olmak güzel olduğu kadar yorucu da olabiliyor. Şimdi bu fotoğraflara bakınca, ordan öyle gelmiyor tabii, haklısınız 😉 Bu kadar seyahat ederken, sizi bekleyen ev evlikten çıkabiliyor mesela. Bir valiz daha yapılmayı beklerken diğeri temizlenmeyi bekliyor. Bakım için kendine vakit ayırmak ise daha zorlaşıyor.  Gittiğiniz her yerde de maalesef, alıştığınız düzen olmuyor. Yaz boyunca, kendi başımın çaresine bakıp, elimden geldiğince güneşe ve tuzlu suya maruz kalan cildime ve saçlarıma bakım yapmaya çalıştım. Pürüssüz bacaklar için ise Braun Silk-épil 9 tatil valizimin vazgeçilmeziydi. Braun’un yeni güzellik ürünlerini keşfetmek için Mart ayında gittiğim Dubai seyahatinden bu yana ayrılmadık biz. Sunduğu rahatlık ve zamansızlık içinde yarattığı bu kolaylıkla da ayrılmamız zor zaten.

Benim için yaz rotlarına seyahatler henüz bitmedi. Şehirde kalsam dahi, bu bunaltıcı sıcakların da bir yere gideceği yok zaten. Silk-épil 9 sayesinde kıyafet tercihlerimi kısıtlamadan, zamansızlıktan yakınmadan, bacaklarımı dert etmeden seyahat etmeye devam öyleyse. Siz de Braun’un tüm dünyada başlattığı bu sınırsız güzellik hareketine katılmak isterseniz instagram #Braunbeautychallenge ve #BreakFree etiketlerinden takip edebilirsiniz.

off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style off ne giysem, billur saatci, turkish style blogger, braun, braun silk epil, summer, beach style