Boyner ile #senneredeysenbayramorada

| 4 Yorum

Bayram demek soluğu sevdiklerinin yanında almak demek. İşe güce azıcık mola verip, kendine zaman ayırmak demek. Arabaya ya da uçağa atlayıp uzaklara gitmek ya da yaşadığın şehrin tadını, sakin sakin, bir yerlere yetişmeye çalışmadan çıkarmak demek. Bayram demek çikolataları, harçlıkları her an kapı çalabilir diye hazır etmek, ramazan davulcusunu da ihmal etmemek demek 😉 En sevdiğin elbiseni giyip ya da kendine bir yenisini alıp bayramlık sevincini yaşamak demek. Bayram demek, küslükleri bitirmek, sadece kendin için değil, herkes için iyiyi, barışı, huzuru dilemek demek. Sen neredeysen bayram orada demek.

Ben de, tatil valizi yapmayı alışkanlık haline getirdiğim şu son dönemlerde, bayram için ailemin yanına Gökova’ya gidiyorum. Boyner’den seçtiklerimle hem kendim hem Başar için bir çırpıda 🙂 hazırladığım valizlere göz atmak isterseniz, hadi hemen videomuza göz atın.

off ne giysem, off nereyegitsem, billur saatci, boyner, how to, packing, luggage, tail valizi, tatil dedigin, sen neredeysen bayram orada,  ben neredeysem bayram orada

Boyner‘den seçtiğim ürünlere bu linkten ve tüm Boyner mağazalarından ulaşabilirsiniz.