Arşiv: boyner

Fresh!

4 Yorum | Devamını Oku

Akyaka’dan herkese merhaba. Ayağımın tozuyla ilk günden bir post ile karşınızdayım. Instagram ve snapchat üzerinden bol bol burayı sizle elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum, dönüşte youtube’da yayınlamak üzere küçük küçük videolar da çekiyoruz. Youtube videoları bu sıra seyahat odaklı gidiyor, bilmiyorum hoşunuza gidiyor mu? 🙂 Heyecanla her zaman her türlü önerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada bu postta üstümdeki her şey Boyner Fresh‘ten. Son zamanlardaki bir diğer kalp çarpıntım da ta kendisinden. Bilmiyorum henüz izleme şansınız oldu mu ama Boyner’in son reklam filminde sevgili Modatutkusu ve Maritsa ile beraber ben de varım. Bu linkten izleyebilirsiniz. 🙂 Bakalım sevecek misiniz?

Siyah&beyazı bir arada kullanmayı çok seviyorum. Ama çizgili ya da birinden biri desenliyse. Tamam kabul ediyorum; baştan aşağı çizgililere bürünmek de biraz abartı oldu. Hadi üstündekileri anladık da o kolye ve sandalet seçimi? Tamamen muzurluktan. Arada denemediğimiz şeyleri de denemekte yarar var 😉

Bayram demek soluğu sevdiklerinin yanında almak demek. İşe güce azıcık mola verip, kendine zaman ayırmak demek. Arabaya ya da uçağa atlayıp uzaklara gitmek ya da yaşadığın şehrin tadını, sakin sakin, bir yerlere yetişmeye çalışmadan çıkarmak demek. Bayram demek çikolataları, harçlıkları her an kapı çalabilir diye hazır etmek, ramazan davulcusunu da ihmal etmemek demek 😉 En sevdiğin elbiseni giyip ya da kendine bir yenisini alıp bayramlık sevincini yaşamak demek. Bayram demek, küslükleri bitirmek, sadece kendin için değil, herkes için iyiyi, barışı, huzuru dilemek demek. Sen neredeysen bayram orada demek.