off ne giysem PUMA MONGOLIAN SHOE BARBEQUE ekibinde! Yehuu!

| 8 Yorum

Bedrı Rahmı Eyupoglu 079

Her pazartesi şahane birşeyler olmaya başladı, pazartesi sendromu falan kalmadı! Bu pazartesinin bomba haberi ise Styleboom‘dan geldi! Geçen haftadan beri twitter‘da paylaştığı Moğol mutfağına olan sevdası aniden bana da sıçradı, birden en sevdiğim sos BBQ sos, en sevdiğim resto GoMongo oluverdi. 😉 Bu sevdayı ateşleyen ise PUMA MONGOLIAN SHOE BARBEQUE Tasarım Yarışması‘ndan başka birşey değil!

Screen shot 2010-08-17 at 12.40.28 AM

Peki nedir bu MSBBQ? Hadi dersime beraber çalışalım.

PUMA, Moğol mutfağından ilham almış, herkesin kişisel tercihine göre farklı malzemeleri dilediği gibi karıştırabileceği bir ortam hazırlamış. Amaç, kalıpların dışına çıkmak! Ayakkabının rengine, bağcığına, desenine, orasına burasına karışmak, varolanı bir güzel kenara itmek, hayal ettiğini baştan sona, zevkine göre yaratmak!

Screen shot 2010-08-17 at 12.42.29 AM

Peki bu malzemeleri kim kim allak bullak edeceksiniz derseniz..

45519_467560601110_723676110_6976715_534528_n

Ele başı Styleboom! Kendisi ‘güçlü rakipleri’ karşısında bir o kadar renkli bir ekip kurdu. Rakiplerin gözünü korkutmak gibi olmasın; ama liderlik onun geçmişinde var, üniversite yıllarında okul futbol takımının teknik direktörü olduğunu biliyor muydunuz? 🙂 Böyle bir liderle sırtımız yere gelmez, ey sevgili ekip arkadaşlarım; Nil Ertürk, Koray Caner, Yael Morel, Onur Yüksel, Twitdayı, Deniz Eslek, Bahar Aksel.

Rakibe yakın markaj yapacak olursak; Kendileri ve ‘sır gibi gizledikleri’ takım arkadaşlarıya bir hayli iddalılar 🙂 Kimler mi var? Elif Dağdeviren, Oben Budak, Serkan Şedele, Suat Ateşdağlı, Gülşah Cantaş ve henüz ele geçiremediğim ilk 11leri. 😛

MSBBQ için kolları sıvama günü 23 Ağustos Pazartesi Tamirane‘de. Muhtemelen bir yandan Twitter‘dan canlı yayın bir yandan tam 4 ayakkabı yapmaya çalışacağız. 🙂 PUMA Global Design Center tarafından her ülkeden birinci seçilen ayakkabı bulunduğu ülkenin PUMA mağazalarında ‘Limited Edition’ olarak satışa sunuluyormuş. Yani her an PUMA BBQ’da pişer bize de düşer şerefine nail olabiliriz. Bize şans dileyinnn!!