kışlıklara seramoni

| 2 YorumKışlıkları kaldırmadan son bir kez giymek lazım! Etekler çorapsız, bluzlar hırkasız giyilince kışlıklar oluverir sana sonbaharlık. Gölgede üşür müyüm, daha güneşlenmeden bu açık tonlar, minicik elbiseler giyilir mi derdi seni yiyip bitirmeden, usulca geçiştiriverir o arayı. Beyaz bir atletle de kombinledin mi, sanki tüm kış onları giymemişsin gibi 10 numara bişey olur 🙂
O zaman benim 3 kg gelen lacivert eteğim, ve ‘döşemelik kumaştan mı bu?’ dedirten eteğim de, kararsızlık çeken havaya ve bana bir numaralı kurtarıcı olur.

Fotoğraftaki beyazlı bayan der ki; beyaz klasiktir,herşeyle, her zaman güzeldir. Blog sahibinden reklamın sırası da tam bu an gelir; beyazlara en yakışacak ciciler biu factory’dedir :)Kışın beyaz gömlekle takarsın şık olur, yazın t-shirtlerle, atletlerle kullanırsın hem spor hem şık olur. Ben yapıyorum diye demiyorum, renkleri süperdir 🙂 Sade renklerde, desensiz birşeylerle takarsan, ben burdayım diye etrafa anons yapar, beyaz üstüne takarsan, spotlar sana döner 🙂 Mübalağ benden, gelip görmesi sizden, bu haftasonu Bebek Parkındaki Şenliğe bekliyorummm!!