Hediye mi?! Loopie Love aşkına!

| 149 Yorum

loopie love

Öncelikle Loopie Love‘u keşfettiğim an yüzümün aldığı ifadeyi, aşağıdaki bu çalışmamla paylaşmak isterim! Vay canına! 😉 Hem sade hem çoook çekici. Hem çok minik hem çok havalı. Boyundan büyük şıklık yaratan bu aksesuarları seviyorum!

loopie love

Loopie Love Danimarkalı bir marka. Biz oralara gidip onu keşfedemeden onun buralara gelmesi pek hoş. Bu sene sıkça gördüğümüz deri bileklikler Loopie Love’da da var. Asi görünümleri altında yumuşacıklar. Bu sezon aileye bir de gümüş ve altın kaplamalı aksesuarlar katılmış. Ben bayıldım!

Benim favori takım her zaman kolye olmuştur! Ara sıra değişik küpeler aklımı çelse de, kolye tutkum başka. Çok fazla kolyem olduğu da yok aslında, birşeye taktım mı boynumdan çıkartmıyorum zaten 🙂 Loopie Love ise bu tutkumu, bileklikleriyle alt üst etmiş durumda! Şimdi bileklerim dolsun taşsın istiyorum.

Hadi siz de önce bu blogun cici takipçilerinden biri olun, bknz: sağ paneldeki takip bölümü ;), sonra her daim vazgeçemediğiniz favori takınızın ne olduğunu bu posta 29 Ağustos Pazartesi gece yarısına kadar yorum olarak yazın, Loopie Love‘ı keşfettiğim an suratımın aldığı ifadeyi temsil eden yıldızlı kolye ve siyah halka küpelerin 2si birden sizin olsun!

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

loopie love

Loopie Love cicilerini Harvey Nichols, Brandroom ve enmoda.com sitesinde bulabilirsiniz! C-79’un Facebook sayfasından da yurda giriş yapan en yeni Loopie Love’lar ve diğer birçok keyifli marka hakkında son dakika haberlerini bulabilirsiniz. Mesela ben t-shirtlerini de çok sevdiğim aşağıdaki Happiness is 10$ marka kolyeyi de çok beğendim.

loopie love

loopie love

Bu arada müjdemi isterim, Noter Bey uzun bir aradan sonra tekrar iş başında! Loopie Love çekilişinde görücez bakalım ne kadar bronzlaşmış, tatil yaramış mı, bol bol sürprizlerle dönmüş mü? 😉 Yorumlarınızı 29 Ağustos Pazartesi akşamına kadar bekleriz efem 😉