Bir Tıkla Podyumdan Sepete ;)

| 12 Yorum

Şehrin en havalı moda organizasyonu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul sona erdi, ama tasarımlar podyumdan bir tıkla sepete ulaşmaya devam ediyor 🙂 Ben de bu ay, yüzlerce türk markası ve tasarımcıya ev sahipliği yapan lidyana.com‘da, FW?de izleme şansı bulduğum tasarımcıların butiklerinden seçtiğim ürünlerle yer aldım.

gülçin çengel, meltem özbek, burçe bekrek, raisa vanessa, mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul, paypal, lidyana,

Tasarımcıların genelde satış kanalları hep sınırlı ya da ulaşılamaz oluyor. Bunu kırdığı ve nerde olursanız olun kolayca istediğiniz ürüne ulaşma şansı tanıdığı için online alışverişi seviyorum. Çizgisini beğendiğiniz tasarımcıların elinden çıkanlara, zaman zaman sadece online alışveriş siteleri için hazırladıkları daha hesaplı koleksiyonlara bir tıkla sahip olmak, benim gibi türk tasarımcılarının ürünlerini tercih edenler için en ulaşılabilir yol. Buna sitelerin sunduğu extra fırsatlar ve ödeme kolaylıkları eklenmesi de cabası. Her şey buraya kadar çok güzel ama aslında en önemlisi kredi kartınızı işin içine karıştırdığınızda başlıyor. Kredi kartının kopyalanması online alışveriş yapanların en büyük kabusu olsa gerek. O yüzden onu cüzdandan çıkarmadan, en güvenilir ve en pratik ödeme sistemi PayPal‘ı ben kendi adıma daima tercih ediyorum. Kredi kartınızı tek seferde Paypal’a tanımladığınızda, bir daha kredi kartı numaranızı, güvenlik şifrenizi uzun uzun ve sabırla bir yerlere yazmak zorunda kalmadığınız gibi, dünyanın en güvenli ödeme sistemin koruma kalkanın da içine giriyorsunuz.

İçimiz rahatladıysa 😉 şimdi, FW?de izleme şansı bulduğum tasarımcıların gelecek sezon tasarımlarına göz atabilir, ve lidyana.com?daki butiklerinden seçtiğim ürünlerine, PayPal ödemelerinde geçerli LDPP30 nolu kodu kullanarak, Mart ayı sonuna kadar indirimli sahip olabilirsiniz.

Gülçin Çengel
gülçin çengel, mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul,

Raisa&Vanessa
raisa vanessa, mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul,

Burçe Bekrek
burçe bekrek, mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul

Meltem Özbek
meltem ozbek,  mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul

İpek Arnas
ipek arnas,  mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul

Selim Baklacı
selim baklacı, mbfwi, mercedes-benz fashion week istanbul

Umarım bu post sevdiğiniz tasarımcılara ulaşmak için de, henüz deneyimlemediyseniz en güvenilir ve pratik ödeme sistemi PayPal ile tanışmanız için de vesile olur. 🙂