Uzun zamandır atmak istediğim tatil çığlığı: 15 gün işe araaaaa!

| 9 Yorum

Yazboyu tepindim durdum, tatil diye diye. Ve beklenen gün geldi çattı, bayramla birleşen yıllık izin 15 günlük combo menüyle önümde birseksen yatmakta.

IMG_3228

Uçak dışında bir yere yetişme telaşı olmadan, sabah saati kurmadan, akşam yorgun argın koltuğa yığılmadan, iş-ev güzargahında gördüğüm hep aynı renklerle solmadan, aynı şehirde aynı sabaha uyanmadan, aklım beş karış havada geçecek 15 gün.

IMG_3248

Yolculuk Salı günü. Önce Barselona sonra Paris. Keşfetmeye, ara sokaklarda kaybolmaya, yeni tasarım mabetlerini bulup heyecanla sizle paylaşmaya, o şehirlerin ruhuna bürünmeye, turist gibi değil yerlisi gibi yemeye içmeye, tatil görevini başarıyla tamamlamaya hazırım komutanım!


Bana tavsiye edeceğiniz, görülmeye değer yerleri, şurda muhteşem yemek yersin, şurda alışveriş için güzel yerler bulursun önerilerinizi heyecanla yorumlara beklerim. Tavsiyelerinizin peşinden gideceğime emin olabilirsiniz 🙂

IMG_3221
IMG_3241

Bu tatilde bana müstakbel wall-e eşlik edecek. Kendisine yine bir tatil öncesi, yorulmadan sabırla bol bol gezip, usanmadan fotoğraf çekmesi için sizin de yardımınızla mahalle baskısı yapmak isterim. 😉

untitled folder 5

Tulum: Derishow – Babet: Adidas – Kolye: Pilgrim