Saçlarım canım! ;)

| 7 Yorum

Bence bir kadının en önemli aksesuarı saçları. Saçlarıma güvenmediğim an, kasketlerim ardına saklandığım doğrudur. Saçlarıma hayatımda sanıyorum 5 kere bile düze fön çektirmedim. Vesikalık için çekilmiş o son fönlü resmi de yok ettim. Maşayı kim bulduysa ona ise yıllarımı verdim. 🙂 5 yıl boyunca nerdeyse haftanın her günü, işe gitmeden sabah mesaimi ona ayırdım. 20 dk da kendimce harikalar yarattım. En azından bana öyle geliyordu. Bu dediğime aldanıp sakın geçmiş postları girip gülmeyin ama. Bunca yılı maşaya verince, ne zaman kuaföre gitsem saçlarını çok kırıyorsun bu kadar maşa yapma uyarısı alsam da aldırmadım. Onlara da maşa yaptırdım 😛 Ne zamanki, şu seramik düzleştiriciler çıktı, 20 dk’m yerini 5e, buklelerim ise yerini daha doğal dalgalara bıraktı.

 

Argan yağı mucizesi ile tanışınca da, şu kuru kırıklar konusunda iyi anlaştık. El birliğiyle daha az yıpratıcı bir adım attık. Ne de olsa saçlarınıza 100derecenin üstünde bir ısı vermek önemli bir karar. Braun da aynı şeyi düşünmüş olsa gerek, bu sefer maşanın ısı ayarları ile oynamış. Her saç telinin kalınlığı, nem miktarı farklı olduğu için, maşa da saçın kökünden ucuna farklı sıcaklık uyguluyormuş. Yaşlılığa, kırışıklığa çare bulundu, saç yıpranmasına mı bulunmayacak 😉 Daha uzun yıllar maşa yapmaya devam!

Ben ürünü bizzat deneyip deneyimle şansı yakaladım. Sonra kuaförüme gidip ona da tattırdım. Hal ve gidişattan şimdilik memnunum, ama denemeye devam. Eğer siz de ürünü deneyimlemek isterseniz, detaylarını everydayme.com.tr sitesinde bulabileceğiniz çekiliş ve yarışmaya dahil olabilirsiniz. Üstelik yarışmanın sonunda şanslı 3 kişiyle, kendimizi Vogue ekibine teslim edip, hep beraber güzel bir çekim yapmak da var 😉 Katılım için son gün ise 25 Ekim. Bakalım önce saçları sonra bizi nasıl bir deneyim bekliyor?