Önce IFW’ye Gamze Saraçoğlu defilesine, sonra BOYNER’e Gamze ile styling’e gidiyoruz! Hediye cicileri kapıyoruz! :P

| 112 Yorum

Sizlere muhteşem bir sürprizim var!!
Önce 5 Şubat’ta Gamze Saraçoğlu defilesine, sonra Mart ayı içinde İstinye Park BOYNER’e Gamze Saraçoğlu ile styling’e gidiyoruz!

IMG_3042

Her IFW, programa hem korka korka hem merak içinde bakar oldum. Her seferinde, bir yandan haftaiçi mesai saatlerine denk gelen defileleri kaçıracağım için hüzün, diğer yandan haftasonu  sevdiğim tasarımcıları programda görme heyecanı yaşıyorum.

Ne mutluyum ki, şans yine benden yana ve 4.sü düzenlenen IFW kapsamındaki Gamze Saraçoğlu defilesine, bu Cumartesi 3 şanslı takipçimle gidiyorum! Ama bu sefer devamında muhteşem bir sürpriz daha var…

Sevgili Gamze Saraçoğlu, tasarımlarıyla, bizi her İstanbul Fashion Week zamanı büyülemeye devam ede dursun, BOYNER için de tam 8 sezondur bir koleksiyon hazırlıyor. Mart ayında Gamze’nin yeni sezon cicileri BOYNER’de boy göstermeye başlayacak ve Gamze Saraçoğlu bu 3 şanslı Off Ne Giysem takipçisine, styling yapıyor olacak. Üstelik BOYNER, Gamze Saraçoğlu’n styling’ini yaptığı bu tasarımları size hediye edilecek!

Hem o gün yalnız da değiliz! Sevgili Styleboom, 3 şanslı styleboomer ve Mehtap Elaidi ile BOYNER‘de yanıbaşımızda olacak. 🙂

Hadi şimdi , Gamze Saraçoğlu’nun BOYNER’e  özel olarak tasarladığı koleksiyonun  adını 2 Şubat Çarşamba 00:00’a kadar kadar yorum bırakın, (bilenler bilmeyenlere fısıldasın; pamuk gibi bir koleksiyon :P)

5 Şubat saat: 18:00de IFW’ye Gamze Saraçoğlu defilesine davetiye ve Mart ayında da Gamze Saraçoğlu’ndan styling ve BOYNER için hazırladığı bu koleksiyonundan cicilere sahip olma şansı yakalayın!

Şansınızı Mehtap Elaidi defile davetiyesi ve styling sürprizinde arttırmak için Styleboom‘a da yorum bırakmayı unutmayın 🙂

Minik bir not; bırakılan tüm yorumlar, 2 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanıyor olacak. 3 Şubat Perşembe kazananlar blogda!