Arşiv: pia brand

Tepede alelade bir topuz, 50 faktör korumaya rağmen istenmeyen o güneş izleri ama koccaman gözlüklerle havalı bir özgüven 😉 Günbatımında o enfes ışığı yakalamaya çalışırken, omuzdan fırlayan bir askı, farkında olmadan mutlu mutlu glümseyen bir ben..Bu ara kafamın takıldığı, endişeli olduğum o kadar şey var ki, hepsini bir an unutup, anın tadını çıkardığımız tatlı bir yaz akşamından gelsin bu post..Kusurlarıyla kusursuz bir akşamdan..

Yaz başında şahane bir türk markasıyla daha tanıştım. Sevgili Pelin’in markası Pia Brand. Henüz çok yeni bir marka olmasına rağmen, tarzı ve dikiş kalitesiyle bence hızla yol alacak gibi duruyor. Bir kere çok eğlenceli ve bir o kadar da detaycı bir tarzı var. Yolu şimdiden açık olsun! 🙂 Atölyesi hemen Teşvikiye’de, merak edenler için instagram hesabı da hemen şu linkte.

Bu yaz sokakta, sahilde, her yerde, nerdeyse herkeste omuzları açık bir elbise ya da bluz var. 🙂 Ne renk ya da boy olursa olsun, hep bir romantik havası olan bu ‘off shoulder’ trendini, pek trend takipçisi olmayan biri olarak, ben de bayıla bayıla takipteyim bu defa 🙂 Yaşasın omuzları daha geniş, boynu daha uzun gösteren kalıplar 😉