Arşiv: hillside beach club

Geçtiğimiz hafta yıllardır hayalini kurduğumuz bir tatil kaçamağını yapıp, Hillside Beach Club’a gittik. En az anlatılanlar kadar muhteşem bir doğa ve şahane, turkuaz bir deniz ile karşılaştık. Ağustos ayı Fethiye’de de çok nemli ve sıcak geçse de, gölge alanlarda sessiz sedasız bir ortamda serinlemenin de bir yolunu bulduk 🙂 En güzeli de bol bol yüzdük. Denizin ortasına kurulan 315 metrelik parkuru git-gel başarıyla tamamlayıp, spor yapmanın mutluluğunu bile yaşadık 🙂 Eylül’de kimbilir nasıl olur hayalleri kurarken, dopdolu bir Ekim programı olduğunu öğrendik. Wellness kampı bile olacakmış. Kimbilir, belki Ekim ayında, bizim de yolumuz tekrar düşer..

Tepede alelade bir topuz, 50 faktör korumaya rağmen istenmeyen o güneş izleri ama koccaman gözlüklerle havalı bir özgüven 😉 Günbatımında o enfes ışığı yakalamaya çalışırken, omuzdan fırlayan bir askı, farkında olmadan mutlu mutlu glümseyen bir ben..Bu ara kafamın takıldığı, endişeli olduğum o kadar şey var ki, hepsini bir an unutup, anın tadını çıkardığımız tatlı bir yaz akşamından gelsin bu post..Kusurlarıyla kusursuz bir akşamdan..

Bluz: Derishow – Etek: Gamze Saraçoğlu – Ayakkabı: Stefanel Asrın hatası değildi ilk bakışta düğüne etek&bluz giymek, pek de cici sayılırdı. Ne zaman ki müzik başladı, eller havaya kalktı, bluz etekten sıyrıldı, cicilik bicilik kalmadı 🙂 2 farklı markadan 2 farklı parça, ancak bu kadar uyumlu olabilirdi, ama sonuç hüsran oldu işte 🙂 Raks edene […]