Arşiv: harper’s bazaar

harper's bazaar, harper's bazaar nisan sayısı, dergi çekimi

Yaz sezonunda hayali kurduğum ciciler ve ‘boy boy’ fotoğraflarla Nisan ayı Harper’s Bazaar’a konuk oldum. Bu kez yalnız da değil üstelik..iconjane‘m, styleboom ve maritsa ile birlikte! Hangi güzelliklerle çekim yapmışız, kim neyi yaz gardrobuna ekliyor, kim neyin hayalini kuruyor tüm detaylarıyla Nisan sayısında..Çekimden minik anılarım ise hemen buracıkta!

off ne giysem, harper's bazaar çekimi, backstage çekim, dergi çekimi, machka, kürk, beymen club, zara, opening ceremony, beymen blender, Harvey Nichols

Bazı kıyafetler vardır, musallat olur üzerinizden atamazsınız. İlk neyle kombinlerseniz onla bir çırpıda kanka olur, bir daha ayıramazsınız. Sonradan bir parça değişiklik yapmak istersiniz, ”hadi hadi acelen yok mu, böyle çıkıver işte bugün de, bak geç kalacaksın” derler, iyice müptelası olursunuz. Sonra bir bakmışsınız, üniforma rütbesinden kadroluya geçip, gardrobun en sık kullanılanlar askısında mesken tutmaya başlamışlar. Siz de acele acele hazırlanırken, off ne giysem diye dolap önünde volta atıp duracağınıza, yine yeniden aynı üniformayı giyip kendinizi sokağa atarsınız.