Arşiv: davet

16 Haziran Salı günü, saat:16:00-19:00 arası yolunuz Bebek’e düşerse, sizi heyecanla Starbucks Bebek‘e, hep beraber #gununkahvesi içmeye beklerim 🙂 3 yıldan fazladır, instagram‘da kahve keyfimi paylaşarak başladığım #gununkahvesi fotoğrafları, sizden gelen şahane karelerle tam 93.000 fotoğrafa ulaştı! Bi tanesiniz! Bu sefer kahve keyfimizi yüzyüze gözgöze yapmak üzere Starbucks’ta buluşmak üzere!

Hem belki barista kılığına girip, beraber buz gibi frappuccino’lar da yaparız 😉 Tatlı sürprizlerimizle, heyecanımıza ortak olmaya sizi de bekliyoruzzzz!

Bu cumartesi yolunuz Bağdat Caddesi’ne düşerse, Şaşkınbakkal’daki Swarosvki mağazasına uğramaya ne dersiniz? Zira ben kapıda heyecanla sizleri bekliyor olacağım. 🙂 Kapıdan bir merhaba demeye, beraber Swarovski’nin yeni koleksiyonunu inceleyip, takılar üzerine tatlı tatlı sohbet etmeye, beraber güzel bir akşamüstü geçirmeye bekleniyorsunuz!:)

Size 2 güzel haberim var. İlki Zeynep Ökmen‘le bu Haziran yine Bebek Şenliği‘ndeyiz, yehuu!! Biu Factory‘nin bacaları tütmeye başlasın!! İkincisi ise Zeynep’in cicileri yine bir sergiyle görücüye çıktı! Zeynep, yeni koleksiyon lansmanını her sene yaptığı gibi yine Galeri Selvin‘de kısa film gösterimi ile yapıyor ve bizi ”Kış Uykusu” konulu sergisini görmeye davet ediyor! Sergi 15 Şubat’a […]