Arşiv: comptoir des cotonniers

Kış ortasına en toz pembe günü; sevgililer gününü koymuşlar. ‘Biz sevgililer gününü kutlamıyoruz’culardan olsak da olmasak da seviyoruz işte düşünülmeyi. Hadi itiraf edelim 😉 Bir buket çiçekle, bir tatlı küçük notla, bir öpücükle ya da anlamlı bir hediyeyle. Sevdiceğim elinde durduk yere çiçeklerle, küçük notlarla gelse o da tamam da, işte bazen birinin hatırlatması gerekiyor, o ulvi görev de önemli günler ve haftalara düşüyor. 🙂 Eğer kendinize ya da sevdiceğinize en zarifinden, en romantiğinden, en sade ya da en süslüsünden bir güzellik yapmak isterseniz, bu post belki size minik de olsa ilham verir.

billur saatci, off ne giysem, lifestyle blogger, turkish style blogger, pandora, barcelona, turo parc, mavi, comptoir des cotonniers, vintage, alexander wang, free people, dior, moorer

Yeni yıl zamanı ilk yaptığım Pandora bilekliğimdeki charmlardan en sevdiklerimi tutup, bu defa yanlarına Pandora’nın Sevgililer Günü koleksiyonu için çıkardığı charmlardan ekliyorum. Pembeli kırmızılı kalpli ‘cici’lerle aranız nasıl bilmiyorum ama ben Pandora’dan seçtiklerimi yanyana koyunca dünyanın en zarif aksesuarını yarattığımı düşünüyorum her defasında. 🙂 Bakalım siz de beğenecek misiniz?

Her yıl önce sağlık diliyorum! Hemen sonra ise bol bol seyahat. Evden uzak diyarlarda iş ya da tatil için. Uzaklardan beslenip, kendime yeni hatıralar katmak için. Bol bol keşfetmek, bol bol paylaşmak için. Özleyince de yine koşa koşa eve dönmek için. 🙂 Nasıl içten dilediysem, Ocak ayı 2 seyahat heyecanı ile doldu bile. İlk yolculuk […]

Temmuz’un ilk haftası da sona erdi, ama henüz tenim ne güneş ne de denizle olan mutlu sona eremedi. #tatildedigin yurtdışında her daim güzel de, canım ülkemde denize girmeden geçen bir yaz düşünemiyorum! Şu aralar hayalimi süsleyen yegane şey bir an önce Akbük ve Deyz’e kavuşmak!

Finally, I’m back home. I’ve been in London and Barcelona for 2 weeks. It was great to be there but now, it’s time to work hard and organize my thousands of photos and notes. I will be in İstanbul for a while and dream for a great beach holiday at Akbük – my hidden heaven on earth.

Bayram tatilini fırsat bilip, bu sefer de Güney İtalya‘yı keşfe gidiyorum. Roma notlarım birkaç yıl ötesinden ‘off nereye gitsem‘de hazır. Ama Güney İtalya’yı, özellikle Positano, Sorrento, Capri, Napoli, Pompei‘ye dair önerileriniz varsa, heyecanla beklerim. İtalya seyahatimizi #instaroadtrip hashtag ile instagram ve twitter‘dan takip edebilirsiniz 😉 Dönüşte, bir valiz dolusu fotoğraf, ilham, adres ve anıyla görüşmek üzere! 🙂 […]

ümit ünal, colors of california, comptoir des cotonniers,

Bu şapkayı kafama geçirdiğin an, Michael Jackson da ruhumu ele geçiriyor. Zira, bu hal, tavır ve pozlarımın başka bir açıklaması olamaz. Yeteneksizsiniz yeni sezona da moonwalk‘u yetiştirdim mi herşey tamamdır.