Arşiv: swarovski

Paris‘te sokaklarda değil, showroom’larda gezdim sanıyorum 🙂 Şahane ve farklı bir tecrübe oldu aslında. Saint-Honore’de yer alan Swarosvki‘nin genel merkezinde, önümüzdeki sezon karşımıza çıkacak koleksiyonlara önden göz atma şansı buldum. Benim favorilerim aşağıda. Bakalım siz neleri beğeneceksiniz?

Bu cumartesi yolunuz Bağdat Caddesi’ne düşerse, Şaşkınbakkal’daki Swarosvki mağazasına uğramaya ne dersiniz? Zira ben kapıda heyecanla sizleri bekliyor olacağım. 🙂 Kapıdan bir merhaba demeye, beraber Swarovski’nin yeni koleksiyonunu inceleyip, takılar üzerine tatlı tatlı sohbet etmeye, beraber güzel bir akşamüstü geçirmeye bekleniyorsunuz!:)

Yaklaşık 2 hafta önce Elle dergisinin şahane davetiyle, soluğu bu yazın son tatili için Antalya’da aldık. Konsepti gibi gerçekten huzur, eğlence ve aşk dolu geçti 🙂 #elleweekend’in ELLE Kasım sayısına yansıyacak  karelerini merakla bekliyorum. O zamana kadar bakalım dolu dolu geçen bu haftasonundan benim kadrajıma neler takılmış? Bu güzel davet için tekrar çok teşekkür ederim.

If you follow me on twitter or instagram, you already know I?ve been in Antalya for Elle Weekend 2 weeks ago. Our weekend gateaway was full of love, peace and joy. Here are the pictures of my last summer holiday in Antalya, at Titanic Deluxe Hotel.