Arşiv: marc by marc jabocs

Geçtiğimiz hafta C&A‘nin daveti ile sevgili iconjane ve maritsa ile Madrid‘e gitme şansım oldu. Seyahat planımı haftasonunu da bahane edip, biraz daha esnetince, baştan sona tadından yenmez bir Madrid deneyimi yaşadım. Bol görselli Madrid postlarına hazır olun! 😉 Ama önce sırada C&A daveti var.

Last week I was invited with my beloved iconjane and maritsa to join the C&A’s Reimagine Design Challenge kick off in Madrid. It was great to meet a lots of international bloggers and designers at the event. We had an amazing time during 2 days.

marc by marc jabocs, house of harlow, shopigo, lidyana, mija, off ne giysem for mija, zara, candaş arın, yalıkavak

Yalıkavak Marina‘nın yeni halini sevmedim ne yalan söyliyim. ‘Eski halini gördün de mi şimdiki halini mi sevmiyorsun’ diyeceksiniz. Görmedim. Ama benim gözümde, anıt mezar misali, mermer ve betondan yapılan, soğuk bir düzenleme olmuş.. Bir baş yapıt gibi hayranlıkla bahsedilmesi garibime gidiyor.. Küçük restoran ve dükkanların olduğu alana girdiğinizde ise, neyse ki ortam biraz daha samimileşiyor. Aradığım sıcaklığı, meşhur Bodrum Balıkçısı‘nın yine meşhur oğlu Candaş Arın‘ın atölyesinde ve az ilerisindeki Aybüke Baran‘ın yıllarca tek tek toplayıp biraraya getirdiği sandık eskileriyle dolu dükkanında buluyorum. Bir sonraki postta o muhteşem dükkana da gireceğiz. 😉

candaş arın, yalıkavak candaş arın gallery