Arşiv: begart

#offnegiysemformija beyaz bluz stokları yenilendiği gibi bu sefer yanlarına siyahlar da eklendi. Siyahla aranız nasıl bilmiyorum ama her daim kurtarıcı olduğu kesin. Benim değişmez favorim ise beyazlar. 😉 Özellikle bu yeni kumaş ve kalıpla, hiç çıkarmak istemediğim üniformama döndü. Eminim siz de bir kere kumaşına dokundunuz mu, aynen benim gibi aşk yaşacayacaksınız 😉 Sınırlı sayıda üretilen off ne giysem for Mija bluzlar mymija.com‘da sizi bekler.

?The white blouse? of off ne giysem’s collection for Mija is still my favorite piece. But please check the new black edition too. I’m sure it will make a lot of fans itself. 😉 The collection is still limited. Please go on and check mymija.com to explore and shop.

mymija, shopigo, therry bal, begart, lidyana, tru, tru project, melisaa, super, kayra, vakko

Gecelerdir üstüste, sabırla 3er saatimizi ayırıp, Batman serisinin tüm filmleri izleyip durduğumuzdan mıdır, benim son model ‘havalı’ pabuçlarımın aurasından mıdır bilinmez, yine yaşımı başımı unutup, kendimi sokaklarda zıplarken buldum. Uçan halı siparişim gelene kadar, kendimi havalara fırlatıp, yormaya devam 😉

massimo dutti, uterque, off ne giysem for mija, tartar goods, nazra, begart

Pazar günü ve çiçeklerle ilgili yazdığım sayısız posttan bir tane daha.. Kollarımda çiçeklerle eve dönüp dururken, bir gün kendimi botanik bahçesinden fırlamış gibi giyinmiş bulmam kaçınılmazdı zaten. Hep o tatlı komşum yüzünden 😉

massimo dutti, polo garage, kayra, nazra, comptoir des cotonniers, begart

Tatil bavuluma herşeyi gerekli gereksiz koyuyorum da, bir tek topuklu ayakkabı giremiyor o valize. Bence #tatildedigin ya deniz kenarında flipfloplarını çıkarıp uzandığın ya da en rahat ayakkabılarınla sokakları karış karış arşınladığındır.

Son yıllarda hiç olmadığımız kadar yakınlaşmıştık halbuki topuklularla ama araya giren tatiller aramızı açtı iyice napalım 😉 O zaman şimdilik; yaşasın düz sandalet denen!

massimo dutti, polo garage, kayra, nazra, comptoir des cotonniers, begart