Yürüyelim arkadaşlar!

| 16 Yorum

derishow, zara, beymen club, adidas, borsalino,

34 bedeni bırakalı çok oldu. 36dan 38e geçişimi ise hiç anlamadım. 30 yaşından sonra alınan kilolardan ayrılmak da zormuş, gece yarılarına kadar yenen tatlılardan da. Ben de eskiden kışın 1-2 kilo alırdım da yazın hemencecik veriverirdim. Bir süredir, öyle artık kendiliğinden olmadığını farkettim. Çok dar giyinmeyi sevmiyor muydum yoksa aradığım kamuflajı xlarge‘larda mı bulmuştum onu bile zamanla unuttum aslında. Hayatıma sporu sokmak için, Belgrat ormanındaki 6kmlik parkuru her hafta sonu tamamlamak için, önce sağlıklı sonra fit bir bedene sahip olmak için daha ne bekliyorum bilinmez. Siz de beklemeyin. Sağlıklı nefes alıp verebilmek için bile en azından düzenli bir şekilde yürümek şart. Bugün geçti ama yarından itibaren neden olmasın?

It was a longtime ago that I used to wear the size 34. But I have no idea when my size changed from 36 to 38.It’s hard to loose pounds after the age of 30 and also stop eating desserts until midnight. 😉 When I was younger, It was easy to gain and loose some pounds. But for a while, I realized that its not that easy anymore. I forgot why and when I start to wear xlarge clothes; do I like it or is it just an easy way to camouflage pounds? I don’t know why I’m still waiting to put exercise at the heart of my life, to complete the track of 6 km at the Forest Belgrat every weekend and to have a healty and fit body. Lets not delay it! At least, in order to provide a healthy breathing we must walk frequently. Today is gone, but why not start tomorrow?

 derishow, zara, beymen club, adidas, borsalino,

derishow, zara, beymen club, adidas, borsalino,

derishow, zara, beymen club, adidas, borsalino,

derishow, zara, beymen club, adidas, borsalino,

Çanta & Trençkot / Bag & Trenchcoat: Derishow – Ayakkabı / Sneakers: Adidas – Tayt / Leggings: Zara –  Üst / Top: Beymen Club – Kasket / Cap: Borsalino