Yazın gittiğim düğünlerden..

| 19 Yorum

Yaz boyu bir sürü düğüne gittim. Canım arkadaşlarımın mutluluklarına şahit oldum. Düğüne gidene kadar off ne giysem, off saçım bu sefer nasıl olsa, off nerde giyinicem, off nasıl yetişicem, off twitter‘m beni bir tek sen anlarsın diye diye sizin de kendi başımın da etini yedim.

Ama bu offlamaların hepsi düğüne kadar
..Düğünlerde benden çok ağlayanı, zıplayanı, kendini düğünde değilde gece klubünde zannedip umarsızca dans edeni yoktur heralde..Bu kadar emin konuşmamın nedeni, her düğün sonrası tanık olduğum düğün videosu. Kamera nasılsa fütursuzca hareketler yapan bu kızı hep farkediyor, düğün videolarının vazgeçilmez gülü oluyorum, poff :))

Örneğin sevgili Sıla‘nın düğündeki halim..Dünya tatlısı Bilun pek sevimli Can Direkli‘ye Robin Hood şapkası getirmiş, ve nasılsa benim kafama geçmiş!? Keşke kafamda şapka dans eden halimi de görseydiniz ama onu çoooktan sildik değil mi arkadaşlar? :)) Bitti gitti yok öle birşey 😉

100_9144

100_9130

Elbise: Derishow – Şapka:
Bilun Design 😉


Şimdi yaz boyu gittiğim düğünlerden, belki size de gideceğiniz düğün ya da kendi düğününüz için minik fikirler verecek karelerin zamanı!

Düğün fotoğrafları ve düğün videosu bu önemli günü ölümsüzleştirecek en önemli detaylardan..Zeynep&Can‘ın düğün videosu ise şuana kadar gördüğüm en romantiği ve sevimlisi..Sinemada fragmanını görsem, muhteşem bir aşk filmi geliyor, yehuu dedirtecek cins ve kaliteden.. Sevgili Efe ve Yusuf‘un ellerine sağlık. Onlara nerden ulaşırız derseniz, hemen burdan. Şimdi koltuklarınza yaslanın ve bu 9dklık aşka dahil olun..

Nikah masasının bu sadeliğine ve gelinin Melissa‘larına bayılmamak elde değil!

IMG_2505
IMG_2516

Zeynep&Burak’ın nikah şekerlerini de çok sevdim!

IMG_2007

Siz siz olun yaz düğünlerine, açık saçla gitmeyin. ‘Heralde biz zaten bunu biliyoruz’ dediğinizi duyar gibiyim. Ama işte birden çok düğüne gidince, benim için, denenmiş ve beğenilmiş garantili topuz hep fix menu oluyor ya da saçımı açık bırakma gafletinde bulunduğumda saçlar kendini yerçekimine bırakıyor..Bu konudaki ihtisasımı gelecek yıllarda arttırmayı düşünüyorum, sizin de önerilerinizi beklerim.
IMG_2097

IMG_2535

Topuz sonrası, firkete çıkarma operasyonunu da göze alıp, düğünden bunun için yeterli enerjiyle dönmek gerek 😉

photo(10)

Ve off düğüne ne giysem sorunsalı..Buna daha önce de değinmiştim. Nöbetleşe düğün giymecelerinin ilki Özgür Masur‘dan diğeri ise Gamze Saraçoğlu‘dan geldi. 7 düğünün 6 sında bayrak devir töreni sonrası kurutemizleme yolunu tutup, pırıl pırıl canla başla yanımda oldular!

IMG_2496
IMG_2495
IMG_2499
Elbise: Gamze Saraçoğlu – Çanta: Massimu Dutti – Küpeler: Aida Pekin