Yay! Off Ne Giysem Attended the Red Carpet Ceremony of Cannes Film Festival

| 11 Yorum

Cannes’daki hafta sonu maceramı twitter, vine ya da instagram hesaplarımdan takip ettiniz mi? 😉 Cannes Film Festivali için L’Oréal Paris’in davetlisi olarak, sevgili Saadet Işıl Aksoy ve Cansu Dere ile kırmızı halıda, deyim yerindeyse, ‘arz-ı endam eyledik’ 😉 

Yay! Off Ne Giysem attended the red carpet ceremony of the 66th Cannes Film Festival.  If you are following me on instagramtwitter or vine, you may already know what I?m talking about.

Roman Polanski’nin Venus in Fur‘ filmini izlemek için katıldığımız kırmızı halı serüveni öncesi otelimiz Martinez‘de özel bir resepsiyona da katıldık. Sevgili Cansu Dere‘nin Alberta Ferretti ve Saadet Işıl Aksoy‘un Valentino imzalı kıyafetleri çok zarifti. Ben ise kıyafet seçimim için tabii ki kendimi Türk tasarımcılara teslim ettim 😉 Canım Gamze Saraçoğlu‘nun zarif elbisesini, yine İnci için tasarladığı ayakkabılarla giydim. Takılarım ise, parlak taşlar ve iddadan uzak, tarzına bayıldığım Ekria‘dandı. Çantam için bir istisna yapıp, şansımı yılbaşında edindiğim ama varlığını unuttuğum, Cannes’da görücüye çıkacağından habersiz Love Moschino‘dan yana kullandım.

Saç ve makyajım, Saadet ve Cansu’nun gibi L’Oréal Paris profesyonel makyaj ve saç uzmanlarınca yapıldı. Makyajım çok doğaldı. Saçlarımın iri bukleleri beni ilk görüşte biraz korkutsada, elbise ile bütün bakıldığında içime sindi. Bir sonraki Cannes deneyimi için şimdiden ne istediğimi çok iyi biliyorum ama ;))

Böyle önemli bir festivalde, böyle bir tecrübe yaşamak kendi adıma gurur vericiydi. Tüm gün boyunca sosyal medya hesaplarımdan gelen güzel destekleriniz için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. #bloggerolmak hepimizin bildiği gibi Türkiye’ye nazaran yurtdışında çok hızlı ve daha profesyonel olarak ilerliyor. Off ne giysem, kişisel çabalarım ve en önemlisi sizin sayenizde 4 senesini devirdi. Cannes Film Festivali‘ne davet edilmemin, bu yola şevkle devam etmem için güzel bir motivasyon ve yakın gelecekte sadece kendim için değil, işini iyi yapan tüm blogger arakadaşlarım için iyi gelişmelerin habercisi olduğunu düşünüyorum.

L’Oréal Paris‘e bu güzel davet ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim.

I tried to share the whole story which had been the fastest experience of my life happened in just a few hours. 🙂 This was my first cannes red carpet experience with the movie ‘Venus In Fur’ by Roman Polanski. It was excellent.

Here are some photos just before the Red Carpet in the reception at Hotel Martinez with L’Oreal Paris local and international teams with the appearance of the new brand faces of L’Oréal Paris in Turkey; Cansu Dere and Saadet Işıl Aksoy. It was a such lovely oppurtunity to spend the whole day with them and live ‘Tapis Rouge’ experience.

For the occasion, of course I chose almost every detail from turkish designers 😉 I was wearing a beautiful Gamze Saraçoğlu dress and a great pair of shoes that she designed for Inci. My matching bracelet, rings and earrings were designed by Ekria. And my stunning clutch from Moschino was waiting in the drawer to take its turn till December without even expecting to take a role in Cannes red carpet with me 😉

My hair and make up ws made of course by L’Oréal team with the Collection L’Or Sunset – limited edition for Cannes 2013 –  in mu hotel Martinez bedroom.

I would like to send my specials thanks to L’Oréal Paris Turkish team who made it possible for me and for all  fun we had!

off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival
off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival

off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival

off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival

off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival

off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival

off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival
off ne giysem, red carpet, cannes, cannes film festival

Kırmızı Halı fotoğraflarının devamını ve rüzgar gibi geçen Cannes macerasının diğer fotoğraflarını Off Ne Giysem Fan Page’de bulabilirsiniz.