The Reimagine Design Challenge in Madrid

| 6 Yorum

Geçtiğimiz hafta C&A‘nin daveti ile sevgili iconjane ve maritsa ile Madrid‘e gitme şansım oldu. Seyahat planımı haftasonunu da bahane edip, biraz daha esnetince, baştan sona tadından yenmez bir Madrid deneyimi yaşadım. Bol görselli Madrid postlarına hazır olun! 😉 Ama önce sırada C&A daveti var.

Last week I was invited with my beloved iconjane and maritsa to join the C&A’s Reimagine Design Challenge kick off in Madrid. It was great to meet a lots of international bloggers and designers at the event. We had an amazing time during 2 days.

_DSC0141_Snapseed

IMG_5181_Snapseed

IMG_5182_Snapseed

Elbise&Yelek/Wool dress&vest: Zeynep Ökmen Atelier – Çizme/Boots: Marc by Marc Jacobs – Şapka/Cap: Grevi – Jacket: Chalayan – Çanta/Bag: Pour la Victoire – Photos by iconjane&maritsa&me

IMG_5192_Snapseed IMG_5194_Snapseed_DSC0149_SnapseedIMG_0779_Snapseed
C&A‘nın davetinin en güzel yanı, kesinlikle Avrupa’nın farklı şehirlerinden gelen bloggerlar ile, Reimagine projesinde yer alan tasarımcıları yakından tanımak oldu. Yarışmanın konusu ise, Avrupa’nın 8 farklı ülkesinden 8 farklı tasarımcının, kendi ülkelerindeki bir C&A vitrinini, önlerine konan 200 plastik bardak, 200 çatal, 200 kaşık ve 200 bıçakla baştan sona yeniden tasarlaması. Her biri yapacakları konusunda beni ayrı ayrı heyecanladıran tasarımcılar arasında, Türkiye’den de sevgili Günseli Türkay var. İstinye Park C&A vitrinini nasıl bu materyallerle baştan sona tasarlayacağını merakla bekliyorum.

The eight designers from eight different European countries have been assigned to reimagine and create a piece with 200 plastic cups, forks, knives and spoons featured in C&A Spring’13 windows. I am really excited to see the results of each designers, but of course, especially of the turkish designer, Günseli Türkay 😉 who will create İstinye Park C&A’ s window display.

IMG_5173_Snapseed

Tüm tasarımcıları daha yakından tanımak ve 24 Ocak’ta başlayacak yarışmayı takip etmek isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz. Fotoğrafların devamı ise off ne giysem fan page‘de bulabilirsiniz. Bu ilk uluslararası blogger davetim için, bize mükemmel ev sahipliği C&A’ya çok teşekkür ederim 🙂

Special thanks to C&A for inviting me to my first international blogger event and their kind hospitality. For more about the C&A Reimagine project; please click here. For more event’s photos please visit off ne giysem’s fan page on facebook.