Tatile gidemiyorum delircem!!

| 3 Yorum

Temmuz’un ilk haftası soluğu 2 günlüğüne Çeşme’de almıştım. Zeynep’in bekarlığa vedası için 27 kişilik küçük bir kafile ile yapılan bu Çeşme kaçamağı meğersem bu yazın ilk ve son deniz kum tatiliymiş. Zeynep’i aslında sizler de tanıyorsunuz, Bebek Şenliği‘ne beraber katılmıştık, muhteşem cicilerini bu postta paylaşmıştım.

Bekarlığa veda bahanesiyle İstanbul yağmurundan kaçıp, Çeşme‘ye sığınmak muhteşem bir fikirdi. Ama yağmur artık iyice şımardı, olur olmaz zamanlarda yağıyor, birden güneş açıyor, İstanbul sıcaktan ve nemden pul pul terliyor, onu inatla terketmeyenler benim gibi söylenip duruyor! Hangi akla hizmet, Temmuz- Ağustos’ta şöyle ayakkalarımı uzatıp, etrafa boş boş bakacağım, km sıfırlatacak bir tatil planı yapmadım bilemiyorum!

Tatilim hiç yok değil ama daha çoook var! Yıllık iznimi bayrama sakladım, upuzun, bol keşifli bol ilham depolayacağım bir tatile gidicem ama daha bunun Temmuzu var, koskoca Ağustosu var. Hergün herkes, bir tatil beldesinden tweet bombardımanı, 4square check-inleri, facebook’ta dizi dizi tatil albümleri ile sosyal medyadan üstüme üstüme geliyor 🙂 Ben ettim siz etmeyin, gün gelir devran döner 😉

Biz de 2 gün de olsa baya eğlendik ne yalan söyliyim ;P

IMG_2371

Bu fotoğraf da bugün twitterda ardından hüngür hüngür ağladığım, uzatmaya çalışırken 10cm kaybettiğim saçlarım için gelsin..

IMG_2353

IMG_2354

Elbise: Zeynep Tosun – Babet:Adidas Stella McCartney – Küpeler: Aida Pekin