STARBUCKS’ta hep beraber kahve semineri almaya ne dersiniz? 25 kahve tutkunu arıyorum!

| 96 Yorum

_MG_9834

Merhaba ben Billur. Tam bir Starbucks bağımlısıyım. Saklama gereği duymuyorum. Twitter‘da beni takip edenler, gün içinde birden yok olursam Foursquare‘den izimi süren işverenler, nerde olduğumu elleriyle koymuş gibi bilirler.

Ne zaman başladı bilmiyorum ama onsuz yapamıyorum. Gün içinde o minik molayı vermezsem, çalışamam, asla uyanamam, konsantrasyon sorunu yaşarım, kafam çalışmaz, o sunum asla bitmez, homurdanıp dururum, iş arkadaşlarımı rahatsız edici hareketler sergilerim. Bir kahve molası teklifine hemen tav olurum. Günde 1 ya da 2 kere kapısına dayanır, 5-10 dk artık arkadaşlarım diyebileceğim Galatasaray Starbucks ekibiyle sohbet eder, işimin başına, bir melek olarak dönerim ;P Non fat latte‘min ilk yudumundan itibaren, sanki dimağım açılır, benden zindesi ve keyiflisi yokmuş gibi gelir. Çikolatam koccaman gülümsememe sebepse, yağsız sütlü kahvem az kalorisiyle on misli mutlu olmama sebeptir. Herkes yerini bilsin. 😉

starbucks

Ben burada kendimden geçiyorum…

Gözümün ondan başkasını görmediği de doğrudur. Lise ve üniversite yıllarındaki uzatmalı sevgilim Nescafe‘yi tarihin derin sularına çoktan gömmüşken, hemcinslerinin kahveleri de nedense bir türlü onun yerini tutamaz. Kahve sarhoşluğu mudur, müdavimlik midir, sadakat midir henüz teşhis konulmadı. Çok uzattım biliyorum, ama napıyım kendi kendimi gün içinde ondan başkasıyla şımartamıyorum.

_MG_9832

İşte yine böyle bir gün tam kahvemin ilk yudumunu almış, Starbucks yılbaşı konseptiyle gözüm dönmüşken, zihnim birden kabak çiçeği gibi açıldı ve neden bu keyfi hep beraber paylaşmayalım ki diye düşündüm.

Eğer siz de benimle ve Galatasaray Starbucks ekibiyle keyifli bir Pazar günü geçirmek, o muhteşem yılbaşı kupalarından birine sahip olmak ve keyifli bir kahve seminerine katılmak isterseniz, hadi hemen bu posta, 8 Aralık Çarşamba akşamına kadar, neden Starbucks’ı sevdiğinize dair bir yorum bırakın.

starbucks2

Gelen yorumlar arasından, yine noter huzurunda ve naklen yayında belirlenecek. 25 şanslı kahve tutkununu 9 Aralık Perşembe günü blogda açıklıyor olacağım. Nasıl mı? İşte burda bir kopyası 🙂

_MG_9865
starbucks

12 Aralık Pazar günü, saat 11’de, Galatasaray Starbucks’da sabah kahvesinde hep beraber olacağımız için şimdiden çok heyecanlıyımmm!!

starbucks1