Şapkasız çıkmam diyenler buraya!

| 134 Yorum

Blog’un en sevdiğim yanı bana bir sürü yeni arkadaş kazandırması! Yorum bırakan herkesin, twitter‘dan gelen her bir mention’ın, facebook‘a gelen samimi mesajların değeri paha biçilemez. Hele Önce Bebek Şenliği’nde sonra  Toskana Bahar Panayırı’nda ve en son Starbucks kahve seminerinde off ne giysem takipçileriyle tanışma fırsatı bulmam şahane bir deneyim olmuştu benim için. İşte yine bu aktivitelerin birinde ben 2 tatlı bayanla tanıştım; Gamze ve Cansu. 9-18 mesaileri bir yana, onlar da aynı benim gibi bir gün hayallerinin işini yapıp, kendi harikalar diyarlarında, cici aksesuarlarından başka birşeyle uğraşmak istemeyen 2 blogger. Bu son cümlemi sevgili işverenlerimiz duymasın, lafın gelişi yazdım 😛

Hem blogu hem cam boncuklarımı sıkı takip edenler bilir; Biu Factory‘nin fabrikatör kızı el işini sever, emeğe saygısı sonsuzdur. Her ne kadar güne ”off ne giysem” diyerek başlasa da, emin olduğu tek şey şapkasız sokağa çıkmayacağıdır 🙂 Wonderland‘in tatlı sahibeleri de ona bir sabah sürpriz yapar, onu evinden usulca alır ve kendi harikalar diyarlarına sürekler..İşte o güzel günden bana kalanlar..

DSC_0307

DSC_0259

DSC_0334

DSC_0355

DSC_0373

DSC_038

Şimdi sizi bu diyara sürekleme sırası bende. Ben şapkasız sokağa cidden çıkmam, hatta itiraf ediyorum çantam büyükse 2 şapka birden atarım. Nedenini hiç sormayın zaaf işte 🙂 Ya siz? Sizin olmazsa olmaz aksesuarınız nedir? Hadi bana cevabınızı 7 Ocak Cuma akşamına kadar yorum bırakın, Wonderland’in bu en cici kelebekli şapkası sizin olsun!

DSC_0258

DSC_0254

Bu güzel cicileri hart diye ısırmak pardon satın almak isterseniz ise hadi doğru Pasaj.com‘a.

DSC_0178

DSC_0381

DSC_0174

DSC_0215