ofis futbolu

| 5 Yorum

Haftasonu Mohini‘de yapılmadık çocukluk bırakmayınca, ertesi gün işyerine ceketle gittim. İnanılmaz ama gerçek; ilkokul formamdan sonra giydiğim ilk ceket bu! Ceket giydim de gerisi geldi mi peki, hayır, ofisteki kalede buldum kendimi 🙂 Gol yollarında pek başarılı olduğum söylenemez ama kalede ben varken ofisteki kimsenin esamesi okunmaz 😉

Jean&Şapka : Diesel – Ceket: Massimo Dutti – T-shirt: Peros

Gelelim cicilere. Bu seferkiler bildiğimiz ihraç fazlası. T-shirt Peros‘dan 9Tl’ye, Ceket, APS‘den 60Tl’ye, hem de Massimo Dutti için üretilmiş. Yıllar sonra ceket giydiysem bir sebebi de bu oldu tabii, ta İspanya‘ya kadar yorulmamış, alan vergisi&pasaport masrafına maruz kalmamış ceketi ucuza kapınca, hemen giyiverdim. APS‘ye yolunuzu arasıra düşürün derim, Zara, Massimo ve bu gruba ait markalar dışında daha birçok farklı marka mevcut, özellikle alt katta 😉 Yıllar önce H&M, French Connection, Gap aldığım da olmuştu. Bu sefer göremedim, ama belli olmaz, rastlamak an meselesi olabilir. Haftasonu öğreneyim ben bir bunu.

APS nerdedir derseniz, Anadolu yakasında, Bostancı Köprüsü’nü geçince, Vatan’n karşısında. Tabii ta buralara kadar gelmişken, 2 adım ötesindeki Diesel Outlet de 2.durağınız olsun.