#ilovesale4 nasıl mı geçti?

| 12 Yorum

Her defasında daha da güzelleşen #ilovesale etkiliğimizi çok seviyorum. Bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarıma, bir merhaba ile yeni başlayan arkadaşlıklara, yanımızda olamasalar da bizi her koldan destekleyen herkese ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız!

Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar, gardrop karşısında, bilgisayar başında, Eminönü semalarında geçirilen uzun mesailer, sabah 07:00de standları kurmakla başlayıp, akşam 19:00a kadar aralıksız hiç oturmadan geçen her bir dakikanın yorgunluğunu hiçbir şeye değişmem! #ilovesale5 için şimdiden heyecanlamaya başladım bile. Umarım gelip gören herkes de en az bizim kadar güzel vakit geçirmiştir. Yorumlarınızı heyecanla beklerim!

ilovesale4, off ne giysem

 

#gununkahvesi için hayata geçirdiğimiz tasarımları sevdiniz mi? Asıl en çok onu merak ediyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum binlerce fikirden ilki niyahet su yüzüne çıktı. 🙂 Sevgili Nazlı‘nın çizimlerine bayılıyorum! Beraber #gununkahvesi için birbirinden uykulu ya da kahveyi çok kaçırmış, binbir surat tiplemeler hayal ettik. Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum! Kupa ve taş baskılar güzel ama asıl favorim, üzerine nerde #gununkahvesi içtiğinizi yazabileceğiniz kağıt servisler. Bir benzerini belki hatırlayanlarınız vardır, yılbaşında Den Cafe için ellerimle tek tek hazırlamıştım 🙂 Beğendiğiniz #gununkahvesi tasarımları için bana billursaatci@gmail.com dan her zaman ulaşabilirsiniz.

ilovesale4, offnegiysem, gununkahvesi ilovesale4, offnegiysem, gununkahvesi ilovesale4, offnegiysem, gununkahvesi ilovesale4, offnegiysem, gununkahvesi

ilovesale4, offnegiysem, gununkahvesi

 

ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem

ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem P1150158_Snapseed P1150153_Snapseed ilovesale4, off ne giysemilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysemilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysem ilovesale4, off ne giysemilovesale4, off ne giysem

Fotoğrafların devamını off ne giysem fan page‘de görebilirsiniz. #ilovesale5’te görüşmek üzere!