Happy Weekend w/ Kinfolk

| 11 Yorum

Geçtiğimiz ay, şehirde mis kokulu bir etkinlik vardı. Kinfolk Magazine‘in yurtdışında sık sık düzenlediği, sitelerinde ve instagramda imrenerek takip ettiğim bu etkinliklerin artık Türkiye ayağı da var. Ne mutlu!
Vesaire‘nin düzenlediği çiçek atölyesinin sonuna yetişsemde, yepyeni insanlarla tanışmak, içlerindeki saklı yaratıcılığı bir bukete dönüşmüş görmek ve muhteşem bir sofra etrafında onlarla sohbet etmek farklı ve güzel bir deneyimdi.

Beyoğlu’nda şahane bir ofisin teras katında, sessiz sedasız geçen bu ilk organizasyon, farklı workshoplar ile devam edecekmiş. Sınırlı sayıda yer olduğu için, sayfalarını sık sık ziyaret etmekte yarar var. 😉

Last month, there was a lovely event of Kinfolk Magazine* in İstanbul for the first time. It was flower potluck workshop and dinner. It was a lovely experience to arrange flowers, meet new friends and enjoy good food. There will be another events too in İstanbul. So you can check their website to see the event list.

*Kinfolk publishes a consistent stream of casual entertaining ideas to which readers subscribe quarterly as a collectable print magazine, daily with online features, and in-person with workshops, dinners, and events.

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık! İşte günün özet videosu:


IMG_0898_Snapseed IMG_0922_Snapseed IMG_0919_Snapseed IMG_0910_Snapseed
IMG_0870_Snapseed

IMG_0869_Snapseed
IMG_0849_Snapseed

IMG_0797_Snapseed

Dress: Cos – Cardigan: Machka – Flats: See by Chloe – Sunnies: Fiorucci – Bag: Zara – Scarf: Rumisu