Greetings from 1920’s ;)

| 7 Yorum

Bu sene düğün sezonuna parlak bir giriş yaptım diyebilirim. 😉 20ler havasındaki bu elbiseyi Mariposa‘nın vitrininde gördüğüm an, onu giyersem bir gecede o yıllara döneceğime emindim. Düğün Moda Deniz Klübü’ndeydi, ama ben elbiseyi giymek için bir Pera Palas düğününü bekleyemeyecek kadar heyecanlıydım. Sağolsunlar, Moda’nın sakin ruhu, havanın eski bir filmi andıran hali işbirliği yapıp bana eşlik ettiler. Saç konusunda yine tutucu davranıp, bildiğimden şaşmadım. Ama niyetim topuzdan da ziyade tamamen açık ve dağınık bırakıp, 20lerin asi kızı olmaktı 😉 Kendi adıma sezonun ilk düğünü için iddalı bir giriş yaptığımı söyleyebilirim. Siz de hem iddalı, hem vintage esintisi taşıyan bir güzellik arayışındaysanız, Atölye Mariposa‘ya mutlaka uğramalısınız.

Voila, my sparkling choice for the 1st wedding of the year. When I saw this dress at the display of Mariposa, – I thought it has a taste of 20’s- I was already dreaming that I was moving on the dance floor with my dress 🙂 The color of the sky and the sprit of the quiet ambiance made me feel like I’m in a romantic and nostalgic movie. 😉 If you’re looking also for a vintage-inspired beauty, check out the Atelier Mariposa.

off ne giysem
IMG_2505_Snapseed

IMG_2393_Snapseed
offnegiysem IMG_2453_Snapseed IMG_2473_Snapseed

IMG_2421_Snapseed IMG_2381_Snapseed

IMG_2476_Snapseed

offnegiysem

Dress&Clutch: Atölye Mariposa – Bracelet: Tom Binns – Heels: Michael Kors – Jacket: Ümit Ünal – Make up: MAC Taksim /Serkan