Gelin oldum gidiyorum – part 2: Barbra Streisand

| 43 Yorum

Düğünlerin vazgeçilmez trendlerinden biri kesinlikle barkovizyon. Ben de her gittiğim düğünde hayran hayran canım arkadaşlarımın bebeklik ya da gencecik hallerine bakıp eğleniyorum. Düğün sahibine herkesten bir lokma daha yakınsam, kendimi o barkoda görmezsem bozuluyorum hatta 🙂 Herkes en sevimlisinden sana bakıyor, babadan habersiz müstakbel damatla gidilen tatil fotoğrafları artık gizli saklı olmaktan çıkıp gözler önüne seriliyor, hele bir de güzel ton ton yanaklı bir bebeksen herkes sana hayran kalıyor. Bu birkaç dakikalık video hayatının minik bir özeti niteliğinde, düğündeki herkesi o dev perdede büyülüyor. En azından bana hep öyle oluyor. Seviyorum.

Seviyorum da sıra bana gelince, o dev ekranda, sadece gelinle damadın yer aldığı, bir film şeridi gibi geçmiş anıların aktığı bir barko gösterisi değil de, yerinde duramayan canım arkadaşlarımın olduğu, geçmiş anıların değil, hep beraber yaratabileceğimiz, o ana özel bir video olmasını istedim.

Son dakikacı amatör ruhlu gelin bu işe heyecanla girişti ve işte sonunda ortaya bu video çıktı. İçinde yer alan herkesi çok seviyorum! Ama en çok bana sabırla yardım eden Can’ı 🙂

Bakalım siz de beğenecek misiniz? 🙂