Arşiv: tatildedigin

#tatildedigin diye diye instagramdan bol bol paylaştığım üzere, VistaBilet ile The Marmara Antalya‘da şahane bir haftasonu geçirme fırsatı buldum. İlk post eşsiz bir fon sunan Antalya’nın meşhur falezleri eşliğinde gelsin. Dalgaların şekilden şekle soktuğu falezlere tırmanıp, benim de şekilden şekle girdiğim kareler bu postta tabii ki olmasa da, hafızalarda canlandırılabilir. 😉 Hepimize şahane bir hafta diliyorum!

Her güzel şey çabuk biter diyeceğim de kimi kandırıyorum! Hayatımın en uzun tatilini yaptım tam 14 gün! 

#tatildedigin arkadaşlarınla, ailenle, sevgilinle, yediklerinle, kadrajına takılan anılarla, Bodrum’da ayrı Gökova’da ayrı Yunan adalarında apayrı güzeldi 🙂 
Uyuyan güzel offnereyegitsem.com için sırada bekleyen binlerce fotoğraf, onlarca rota birikti. Birinin onu uyandırması, bana deklanşöre bin kere değil sadece yüz kere bas demesi, bir de mümkünse zaman denenle sıkı bir pazarlık yapması gerekecek 😉 Yardım etmek isteyen?
Fotoğraflar geçtiğimiz hafta gittiğim Bodrum Palmalife Maldives’den. Bugün ise tatilin son günü. Uçağım 23:55’te. Her şey balkabağına dönüşüp, gelecek yazın rüyasına dalmadan önce ben son deniz sefam için Akbük‘e gidiyorum. Gün içinde instagram‘da görüşmek üzere 😉
Voila, these are the last days of my vacation… photos were taken at Palmalife Maldives beach Bodrum last week. Now it’s time to pack and go back to İstanbul. Thank God the flight is not so early. So, its my last chance to go to Akbük for the perfect happy end. See u on instagram 😉

Ailem bir süredir İstanbul’dan çok uzakta, ta Gökova’da yaşıyor. Bu yıl ilk defa yanlarına bu kadar geç geliyorum, o yüzden bir süre daha buralardayım. Pazartesi sendromundan bir hafta daha uzak duracağım. Tatil dönüşü iş başı yapmak nedir çok iyi bilirim. O yüzden bana çok kızmayın ama bir süre daha ofisim de tatil beldem de püfür püfür esen bu ev olacak. Bugün biriken fotoğrafları düzenlemek yerine, yenilerini çekerek kendime renkli bir iş çıkardım. 😉 İşte evimizin minik detayları, renkleri, çerçeveden bakan anıları ve en tatlısı.:)

If you follow me on twitter or instagram, you already know I’ve been on holiday for a while. Right now, I’m in a small village at Muğla/Gökova where my parents are living. I’ll be here for one more week and work part-time 😉 So, let’s see my home office with its colorful details. 

 

Geçtiğimiz hafta sonu, hayatımda ilk kez Avşa adasına gittim. 1,5 günlük tatilci ünvanın hakkını vermek adına elimden ne geliyorsa yaptım. 🙂 Koştum. Yüzdüm. Tavlada yenilince üzülmedim, bir türlü bitmeyen kitabıma geri döndüm. Bol türk kahvesi eşliğinde bol yazlık hatırası dinledim. En lezzetli yerinde balığımı, en meşhur pastanesinde elmalı payımı yedim. Akşam lunaparka bile gittim, daha ne olsun? 🙂 #tatildedigin nereye gidersen git, her anın tadını çıkarmaktan başka ne olabilir ki zaten?

Last weekend, I’ve been to Avşa for the first time. Avşa is a turkish island in the southern Sea of Marmara, 3 hours away from İstanbul by ferry. Here are the pictures of my little, generous, peaceful holiday in Avşa.