Arşiv: starbucks

16 Haziran Salı günü, saat:16:00-19:00 arası yolunuz Bebek’e düşerse, sizi heyecanla Starbucks Bebek‘e, hep beraber #gununkahvesi içmeye beklerim 🙂 3 yıldan fazladır, instagram‘da kahve keyfimi paylaşarak başladığım #gununkahvesi fotoğrafları, sizden gelen şahane karelerle tam 93.000 fotoğrafa ulaştı! Bi tanesiniz! Bu sefer kahve keyfimizi yüzyüze gözgöze yapmak üzere Starbucks’ta buluşmak üzere!

Hem belki barista kılığına girip, beraber buz gibi frappuccino’lar da yaparız 😉 Tatlı sürprizlerimizle, heyecanımıza ortak olmaya sizi de bekliyoruzzzz!

Hayatımın bir parçası olan kahvem, bu ay Starbucks’ın Türkiye’deki 10.yıl projesine, hikayesiyle konuk oldu. Ben hikayemde 10 yıllık arkadaşlığımızın nasıl başlayıp, bugünlere kadar nasıl geldiğinden ve kahveye olan tutkumdan bahsettim. O da beni 10 yakın arkadaşından biri sayarak, ihya etti. 😉 Hadi şimdi #gununkahvesi ‘ni yudumlayıp, hikayelere göz atma ya da kendi hikayenizi paylaşma zamanı. Kahve keyfimiz daim olsun!

A story about my passion for coffee is mentioned one of the 10 guest stories of Starbucks’ 10th anniversary project in Turkey. Unfortunately, it?s in Turkish. Which is where I was talking about how our 10-year friendship came up till today and my passion for coffee. Thanks to Starbucks for counting me in to one of the 10 close friends and asked me to share my story.

Please visit my coffee blog and share your #coffeeoftheday photos via instagram. Let our coffee passion be everlasting!

Bağımlılıklarımdan biridir kahve..Sanki onu içince içimdeki enerji açığa çıkacak, iş motivasyonum tavan yapıcak, sohbetler daha bir tatlı olacak 🙂 Bir kahveye ne kadar anlam yükledim birden, ama öyle 🙂 Hergün Odakule Starbucks‘tan kışları nonfat latte‘mi yazları espresso frappucino‘mu alıyorum.. Nonfat latte‘m masum da diğerinin kreması olmamasına rağmen içmeye başladığım an unuttuğum kalorisini nedense hep spor […]

Yağmurcum seni ikna edemedik, peki ya sana eşlik eden soğuğa ne demeli? Sana hiç yakıştıramadım. İkinizi beraber gördüğüm an, burnumun ucu donuyor, ayrılın artık, tak koluna ılık bir rüzgarı olsun bitsin, hepimiz rahat edelim. Ayrıca karnen, zayıflarla dolu dolu cık cık. Palto:Machka – Şapka:Derishow – Atkı: Mudo – Çorap:Penti – Çizme:Camper – Cupcake:Starbucks