Arşiv: my best friends

Dünyanın en pratik, en rahat, en oyun alanı geniş kıyafeti jean olsa gerek. Altına bir çift topuklu giyince bakın kendisi nasıl da havalara büründü 😉 Beyaz gömlek, ceket ve jean ile kombin yapmak, ne giysem derdine düşünce en hızlı çözümüm oluyor her defasında. Gerçi bu kombinin kahramanı ne yaparsam yapıyım bu  MSGM ayakkabılar oldu. Günlük hayatta çok sık topuklu giymesem de, skinny jean pantolon altına topuklu ya da platformlu ayakkabıları çok yakıştırıyorum. Bakalım siz de sevecek misiniz?

Siyahlara büründüğüm başka bir akşamdan merhaba. Bu siyah ceketi nerdeyse 2 yıldır ne zaman akşam dışarı çıksam giyiyorum. Hafif ince bir kumaşı olsa da, kışın dahi üstümde. Ben ceket üstüne oversized/bol kesim palto giymeyi çok seviyorum. Trend kelimesini çok kullanmayı sevmesem de, bence trendi, modası, zamanı geçmeyecek bir parça benim için bol kesim paltolar. (evet burda senelerdir giydiğim sarı paltomdan bahsediyorum:)) Madem konu siyahtan çıktı, trendlere kadar geldi. Geçtiğimiz haftalarda Vogue ile çektiğimiz keyifli ‘trend’ videolara da göz atmak isterseniz, onlar da hemen youtube kanalımda, bu ve şu linkte.

Her post da youtube der oldum. Video çekmeyi çok seviyorum, ama youtube bambaşkaymış 🙂 Umarım ordan da daha keyifli, görüntülü, hareketli anlar paylaşabilirim sizlerle. Değerli yorumlarınızla bana yol göstermeniz dileğiyle.

Daha renkli postlarda görüşmek üzere 🙂

Pazartesi bunu hiç benden beklemezdi ama kendisini gülümseyerek ve çiçeklere bezenerek karşılıyorum. 🙂 Peşpeşe denk gelen İzmir, Akyaka, Londra seyahatlerinin ardından tükenen enerjimi haftasonu Nike’ın Suada’da düzenlendiği şahane NTC tour ile geri depoladım bile. Instagram ve periscope’da bol bol paylaşmaya çalıştığım fotoğraf ve karelere, bu hafta blogda yenileri de ekleniyor olacak. Hepimiz için bol enerjili, bol […]

Kızgın kumlardan serin İstanbul’a dönüş vakti. Instagramdan bol bol paylaştığım Akyaka postlarına ara verip, bekleyen işlere koşturma zamanı! Ceketi giyip, Pazartesi sendromu ciddiyetini atlattık mı gerisi kolay. 😉 Sonra yine yolculuk var. İstikamet bu defa Londra! İlk defa 2 yıl önce gittiğim Londra’ya ait tavsiyeleriniz varsa heyecanla bekler, her boş fırsatta koşa koşa keşfe çıkarım:)