Arşiv: makas nişantaşı

MBFWI‘n 3.gününe geçtiğimiz ay gerçekleşen Gamze Saraçoğlu Sample Sale‘den kaptığım bu güzellikle katıldım. Paltom ise sevgili Nihan Peker‘in 2014-15 Sonbahar Kış koleksiyonuna ait. Bana defile öncesi yaptığı bu güzel sürpriz için ne kadar teşekkür etsem az. Takılarım ise ne yapsa hayran kaldığım sevgili Esra Karadeniz/Ekria‘ya ait. Bir teşekkür de Mercedes-Benz‘e. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu FW’de de, ayaklarımızı yerden kesip, bizi defilelerden defilelere en ‘havalı’ şekilde ulaştırıp, Georgia May Jagger ile biraraya getirdiği için 😉

#mbfwi’in 3.günü olmazsa olmaz uniform olan #offnegiysemformija bluzumu canım arkadaşım Gamze Saraçoğlu‘nun geçen fashion week’te podyumda gördüğüm an vurulduğum eteğiyle giydim. İlkbahar/Yaz Koleksiyonu sunumunu görmek için sabırsızlanıyorum! Kim bilir ne harikalar yarattı yine!

#mbfwi’in 2. günü Mercedes-Benz Türkiye’nin bu yıl sponsor olduğu sevgili Zeynep Tosun tasarımı deri etek ve ceket giydim. Ne yapsa güzel olanlardan o da. Bu yıl karşımıza çokça çıkacak olan derileri, onun enfes yorumuyla giymek harikaydı. İlkbahar/Yaz koleksiyonu ise fashion week boyunca izlediğim en iyi defilelerin başında yerini aldı.