Arşiv: love moschino

Hamilelikte son düzlüğe girdim sanki 🙂 İştah, giderek daha da büyüyen göbek derken, bir önceki gün bir sonrakinden bile baya farklı olmaya başladı. Göbek beni sevimli mi gösterdi, yoksa fırfırlı kırmızı ceketin çocuksuluğundan mıdır bilinmez, kendimi baya mutlu ve komik hissediyorum böyle sokağa çıkarken 🙂 Bir yandan koca göbeğimi gören gülümsüyor, yol veriyor, sıra veriyor, diğer yandan ‘aaa hiç kilo almamışsın hatta ‘aa hamile misiniz’ diyen bile oluyor. Kocamanım ben baksanıza diyorum, sevimli yuvarlak şeyi göstererek 🙂 Son 1 ay mutlu geçiyor sanki, mutlulukla da gelsin inşallah minik adam! Güzel enerjiniz ve dualarınız bizimle olsun. Bu postu yazarken kaldı 4 hafta hatta!

Haziran ayı bol Gezi mesaili ve bol hastalıklı geçtiği gibi bol kutlamalı ve seyahatli de geçti. Londra ve Barselona seyahat notlarını ve binlerce fotoğrafı toparlamak biraz zamanımı alacak ama şimdiden paylaşmak için sabırsızlanıyorum. O zamana kadar minik postlarla, off ne giysem’e kaybettiği hızı ve motivasyonu kazandırma zamanı.

Hepimizin kaçınılmaz sorunsalı ‘düğünde ne giysem‘ derdime deva bu defa eski müsveddelerden çıktı. 😉 Sevgili Gamze Saraçoğlu‘nun 3 yıl önceki ‘Müsvedde’ koleksiyonuna ait bu elbise, detayları nedeniyle buruşturulup bir kenara atılan bir kağıttan ilham almış olabilir ama asla dolabımda bir kenarda unutulmayacak. 😉

Cannes’daki hafta sonu maceramı twitter, vine ya da instagram hesaplarımdan takip ettiniz mi? 😉 Cannes Film Festivali için L’Oréal Paris’in davetlisi olarak, sevgili Saadet Işıl Aksoy ve Cansu Dere ile kırmızı halıda, deyim yerindeyse, ‘arz-ı endam eyledik’ 😉 

Yay! Off Ne Giysem attended the red carpet ceremony of the 66th Cannes Film Festival.  If you are following me on instagramtwitter or vine, you may already know what I?m talking about.