Arşiv: lidyana

Kim ne derse desin, bir t-shirt ve bir jean ile yakalanan rahatlık başka hiçbir şeyde yok. Tek sorunum o beyaz t-shirt’ün beyazlığını uzun süre muhafaza etmekte ve skinny jean’lerle aramı tekrar düzeltmekte. Bu defa oldu. Gap t-shirt’üm defalarca yıkanma sınavını başarıyla geçti. Mined jean’im ise, hayatımda giydiğim en rahat jean olarak tarihe geçti.

No matter who says what, i believe nothing can be compared to the comfort of a white t-shirt top and a pair of jeans. The only problem is to maintain the whiteness of the t-shirt for a long time and also fix things up again between me and the comfort killer skinny jeans. This time, it’s finally happened. My Gap t-shirt passed the test successfully after being washed numerous of times. And my Mined Jeans wrote history as being the most comfortable jeans I had in my whole life.

marc by marc jabocs, house of harlow, shopigo, lidyana, mija, off ne giysem for mija, zara, candaş arın, yalıkavak

Yalıkavak Marina‘nın yeni halini sevmedim ne yalan söyliyim. ‘Eski halini gördün de mi şimdiki halini mi sevmiyorsun’ diyeceksiniz. Görmedim. Ama benim gözümde, anıt mezar misali, mermer ve betondan yapılan, soğuk bir düzenleme olmuş.. Bir baş yapıt gibi hayranlıkla bahsedilmesi garibime gidiyor.. Küçük restoran ve dükkanların olduğu alana girdiğinizde ise, neyse ki ortam biraz daha samimileşiyor. Aradığım sıcaklığı, meşhur Bodrum Balıkçısı‘nın yine meşhur oğlu Candaş Arın‘ın atölyesinde ve az ilerisindeki Aybüke Baran‘ın yıllarca tek tek toplayıp biraraya getirdiği sandık eskileriyle dolu dükkanında buluyorum. Bir sonraki postta o muhteşem dükkana da gireceğiz. 😉

candaş arın, yalıkavak candaş arın gallery

thenny bal, lidyana.com, lidyana

Bir süredir bileğimden ayrılmayan biri var. Adını söylemekte zorlanıyorum. Telaffuzu biraz zor; Sahasrara. Kendisi Bereket Meditasyonu‘nun bileğimde vuku bulmuş hali.

mymija, shopigo, therry bal, begart, lidyana, tru, tru project, melisaa, super, kayra, vakko

Gecelerdir üstüste, sabırla 3er saatimizi ayırıp, Batman serisinin tüm filmleri izleyip durduğumuzdan mıdır, benim son model ‘havalı’ pabuçlarımın aurasından mıdır bilinmez, yine yaşımı başımı unutup, kendimi sokaklarda zıplarken buldum. Uçan halı siparişim gelene kadar, kendimi havalara fırlatıp, yormaya devam 😉