Arşiv: gokova

Akyaka’dan herkese merhaba! 19 Mayıs tatilinde kiteboard sezonunu açmak üzere soluğu yine her sene olduğu gibi Akyaka’da aldık. Geçen yaz sonunda tüm ekipmanları İstanbul’a geri taşıdığımız için, toplam 60kg’luk yükümüzle Akyaka’ya dönüşümüz mini çapta bir kavimler göçü yaşattı bize. 🙂 Havaalanında Garenta ile başlayan yol maceramızı #garentailekeşfet hashtag’iyle instagram‘da bol bol paylaşmıştım, şimdi ise sıra videosunda. 😉  Zevkle izlemeniz ve yolunuz Gökova’ya düşerse bu mini rehberin size yol göstermesi dileğiyle.

Ailem bir süredir İstanbul’dan çok uzakta, ta Gökova’da yaşıyor. Bu yıl ilk defa yanlarına bu kadar geç geliyorum, o yüzden bir süre daha buralardayım. Pazartesi sendromundan bir hafta daha uzak duracağım. Tatil dönüşü iş başı yapmak nedir çok iyi bilirim. O yüzden bana çok kızmayın ama bir süre daha ofisim de tatil beldem de püfür püfür esen bu ev olacak. Bugün biriken fotoğrafları düzenlemek yerine, yenilerini çekerek kendime renkli bir iş çıkardım. 😉 İşte evimizin minik detayları, renkleri, çerçeveden bakan anıları ve en tatlısı.:)

If you follow me on twitter or instagram, you already know I’ve been on holiday for a while. Right now, I’m in a small village at Muğla/Gökova where my parents are living. I’ll be here for one more week and work part-time 😉 So, let’s see my home office with its colorful details.