Arşiv: giorgio armani

Giorgio Armani’nin yeni parfümü Sì için çektiğimiz instagram videolarını blogda da paylaşma zamanı! Kaleme dökmesi en zor duyu heralde koku. Bunun üzerine daha sıkı çalışmam lazım 😉 Meyveli, çiçekli, vanilyalı esanslar başınızı döndürürken onu anlatmak tabii ki zor. Önce zarif şişesi sizi tavlar, sonra teninizle temas ettiği an sihri başlar. Armani‘nin yeni parfümü de o büyülü kokulardan biri oldu benim için. Bir kaç damlayla, saf, taze çiçeklerinin arasına dalıp, özgüveni tam bir kadın olarak çıkmak anlatılmaz yaşanır 😉

If you are already following me on instagram, you’ve probably seen my videos featuring Sì by Armani.  It’s the hardest to describe a fragrance with words when it’s fruity, floral, vanilla essences are spinning your head around when you take a sniff. It’s something magical.  For me, the magic of the new fragrance by Giorgio Armani becomes first from its elegant bottle and then it’s perfect match with my skin. With only a few drops a woman can turn into a high self esteemed lady in a beautiful garden surrounded by pure and fresh flowers..

Bu hafta sonu hayatımda ilk defa Avşa’ya gideceğim. Dinleneceğim, koşacağım, yüzeceğim ve o çok beklediğim uzun tatil için 1 haftalık geri sayıma başlayacağım. 😉 Benim için yaz, denize dalınca ve denizden çıkıp ertesi gün için tek planımın yine denize dalmak olduğunu anladığım an başlayacak! 😉 O zamana kadar minik hafta sonu kaçamaklarına devam.