Arşiv: elle weekend

Daha renkli Bodrum kareleri gelene kadar, Elle Weekend’de yine siyahın büyüsüne kapıldığım bir günden merhaba! Dönüşüm rengarenk olacak söz!

Yaz geldi ben hiç olmadığım kadar siyahlara büründüm. Neden bilmiyorum ama ısrarla devam ediyorum. 🙂 Bir kaç kişi bana ‘billur biz seni renklerinle seviyoruz, niye devamlı siyah giyiniyorsun’ demese bu durumun bile farkında değildim aslında 🙂 Bahaneyi biraz ruh halime, biraz da karşıma çıkan havalı siyahlara atıyım o zaman, napıyım 🙂

Yaklaşık 2 hafta önce Elle dergisinin şahane davetiyle, soluğu bu yazın son tatili için Antalya’da aldık. Konsepti gibi gerçekten huzur, eğlence ve aşk dolu geçti 🙂 #elleweekend’in ELLE Kasım sayısına yansıyacak  karelerini merakla bekliyorum. O zamana kadar bakalım dolu dolu geçen bu haftasonundan benim kadrajıma neler takılmış? Bu güzel davet için tekrar çok teşekkür ederim.

If you follow me on twitter or instagram, you already know I?ve been in Antalya for Elle Weekend 2 weeks ago. Our weekend gateaway was full of love, peace and joy. Here are the pictures of my last summer holiday in Antalya, at Titanic Deluxe Hotel.