Arşiv: alışveriş

Londra’da alışveriş yapmaya fırsat bulduğum ve yeni keşfettiğim mağazalardan oluşan bir video ile karşınızdayım. Bu sefer, özellikle youtube kanalıma sizden gelen yorumlar üzerine; bayılıp neler satın aldığımı ya da hüzünle, nelere hayran kalıp vedalasmak zorunda kaldığım her şeyi anında çekip videoya ekledim. 🙂 Umarım keyifle izlersiniz. Aşağıda sırayla gittiğim mağazaları ve adreslerini de bulabilirsiniz. Keyifli seyirler herkese!

Nişantaşı’ndaki gizli mabedim Lisa Corti Papagayo‘dan merhaba! Desenleri ve renkleriyle aşk yaşadığım kaftanlarım, en sevdiğim ve yaz kış takmaya doyamadığım kemerim ve sahip olduğum en güzel takılar işte hep bu mağazadan. 🙂 Lisa Corti’yle ilk Alaçatı’da tanışmıştım. Kapısından içeri girer girmez, burdan kolay kolay geri çıkamayacağımı anlayıp, kendimi o göz alıcı o renklere teslim etmiştim. Fotoğraflara bakınca ne demek istediğimi siz de anlayacaksınız 🙂

Lisa Corti Milano’dan çıkan bir marka. Ama aslen kendisi Etyopya doğumlu bir ressam. Afrika’dan, Hindistan’dan esintiler taşıyan, baktıkça içimde biriken Marakeş’e gitme hayalini kabartan o enfes desenler, belki bir Ferzan Özpetek filminde sizin de karşınıza çıkmıştır. Canım Carolina ile tatlı bir video çekip, hepsinden biraz biraz konuştuk.

Hazırsanız rengarenk bir video ile başlıyoruzzz!