Elidor ve Gamze Saraçoğlu, bakalım kimi mezuniyet gecesi prensese dönüştürüyor?

| 5 Yorum

Mezuniyet gecelerine sayılı günler kala, eminim herkesin heyecanı dorukta! Benim için liseden mezun oluyor olmanın en güzel yanı, o stres dolu son seneyi atlamaktan öte, 8 yıl süren Notre Dame de Sion hükümranlığından kurtulabilmekti. Benim için, lisenin bittiği an yeniden kendimi bulduğum ana denk gelir. Bu yazdıklarımdan okulumdan haz etmediğim düşünülmesin şimdi ama.. Bir gün çocuğum olursa gitmesini isteyeceğim tek okul yine kendi okulum olur. Bana kattıklarını hiç bir şeye değişmem. 8 yıl çok uzundu, çok sıkıcıydı, çok disiplinliydi, ama değdi mi değdi.

Umarım bu sene bunca stresten, skandaldan skandal beğen serisinin en akıl almazı şifre skandalından, parkur sayısı attırılan bu deli maratondan kurtulur ve dilediğiniz üniversitenin, ya da istediğiniz fakültenin kapısından girersiniz. Okul önemli, ama kendinizi bulacağınız bölüm daha önemli. Bölüm önemli ama kendinizi geliştireceğiniz sosyal aktiviteler daha da önemli. Sosyal aktiviteler, klüpler önemli ama üniversite yıllarında staja başlamak çok çok daha önemli. Naçizane nasihatlarla dolu bir post oldu 🙂

mezuniyet gecesi off ne giysem?

Üniversiteden mezun olacaklara da kısa bir iki ufak tefek şey söyleyip hemen asil ve yedek kazananları açıklamak isterim. :) Onları da önce güzel bir tatil, inşallah sonrasında da, muhtemelen sabah 8-9da başlayacak ve ucu açık bir mesai bekliyor olacak. O yüzden napın edin bu yazın tadını mezuniyet gecesinden itibaren iş bulana kadar çıkarın derim. Sonra her sabah aynı saatte uyanıp işe giderken, en çok özleyeceğiniz şey, uyku ve o güzelim uzuun tatiller olacak 🙂

Upuzun postun kısası; bakalım yorum bırakanlar arasından hangi şanslı Off Ne Giysem takipçisi Elidor ve Gamze Saraçoğlu’yla mezuniyet gecesi prensese dönüşüyor?

Ey şanslı kazanan mezuniyet kızı; 17 Mayıs Salı gece yarısına kadar bana billursaatci@gmail.com adresinden ulaşmanı rica ediyorum , sonrasında sırasıyla yedek kazananlara geçiyor olacağım.

mezuniyet gecesi off ne giysem?

mezuniyet gecesi off ne giysem?

mezuniyet gecesi off ne giysem?

Bir çekiliş daha bitti. Bakalım önümüzdeki dönemlerde Noter Bey‘imle sizlere daha ne gibi sürprizlerimiz olacak…? 🙂

mezuniyet gecesi off ne giysem?

Tayt & t-shirt: Ümit Ünal – Hırka: Laundromat – Babetler: Adidas

Fotoğraflar ve video için Styleboom‘a koccaman teşekkürler! 🙂