Cihangir Pazart

| 0 Yorum

off ne giysem derdini kolaylaştıran aksesuarlar bu hafta Pazart’tan.. Hep duyduğum bir türlü gidemediğim, görünce bayıldığım ve boncuklarımla benim de orda olmak istediğim yer! 🙂

Bu çantayı önceden bilenler olabilir. Gossip Girl dizisinde Jenny’nin kolundaki Nahui Ollin tasarımı çantanın tıpkısı. Ttek farkı %100 yerli olup çok güzel bir amaca hizmet ediyor olması bknz:

Çöp(m)adam. Adından da anlaşılacağı üzere çöpten varedilmiş tam madamelara göre bir aksesuar! Sizde satın alıp ”hayatları boyunca hiç para kazanmamış kadınlara fırsat yaratmak amacıyla oluşturulmuş bu projeye” katkıda bulanabilirsiniz. Acı ama gerçek bir de istatistik; Türkiye’de nüfusun yarısı kadın ve bunların sadece yüzde 24ü işgücü piyasası içerisinde, basit bir hesap ile, Türkiye’de her dört kadından üçü çalışmıyor.

Pazart’ın olmazsa olmaz diğer aksesurları cam tasarımlar, işte burda devreye girip bende varım demek istiyorum 🙂 peki nelerle bknz: http://www.billursaatci.blogspot.com/

Süper kemer tasarımlar vardı Pazart’ta; fotografını henüz çekemedim ama tasarımcısını hemen paylaşıyım Songül Cabacı. En kısa zamanda, uydurup, yakıştırıp bir kılığa paylaşıyor olurum.

Birde seramikler vardı ki, dayanamadım aldım, fiyatları da çok uygun, size, odanıza, hediye vereceğiniz kişiye enerji ışınlayacak renklerde. Sadece birkaçını paylaşabiliyorum şimdilik. 2 haftada bir tekrarlanıyor Pazart, bir sonraki 17 Mayıs’ta!