Bu post beni rezil de eder vezir de! :P

| 37 Yorum

Bu sene Kapalıçarşı’nın 550.yılı olduğunu biliyor muydunuz? Bu nedenle Shopping Fest kapsamında Kapalı Çarşı‘da bir parti verileceğini duyduk, Emircan‘la tramvaya atladık, soluğu bir çırpıda Nuri Osmaniye Kapısı‘nda alıverdik.

Gönül isterdi ki, önce ertelenen sonra iptal edilen partiye hep beraber gidelim eğlenelim, ama planlar değişti, tek eğlenen, beni o an gören ve görüntüleyen Japon turistler oldu! Şuan eminim youtube‘da bir yerlerde ”Kapalıçarşı’da Çakma Sultan Show” adı altında çektikleri videoları paylaşıyorlar!!

Çarşı’dakiler de bu etrafta zıp zıp zıplayan, aklı bir karış havada kızı sevmiş olmalı, dükkanlarının kapılarını bize ardına kadar açtılar, güleryüzleriyle, ikramlarıyla beni Sultan gibi hissettirdiler sağolsunlar, bir güzel havaya soktular:P

Günün sonunda parti marti hayal oldu ama ortaya bugüne kadar blogda yayınlanan en komik fotoğraflar çıktı..Madem elin Japonu beni çoktan çekti eğleniyor, biraz da biz eğlenelim 🙂 Artık takdir sizde..Bu post beni rezil mi eder vezir mi eder siz karar verin… 🙂

İşte karşınızda ‘Muhteşem Billur’ 😛

kapalıçarşı

DSC_0313_1

DSC_0260_1

DSC_0239_1

Canım Noter Bey’im de, fesini takmış görevinin başındaydı ama parti ertelenince yıkıldı, kendini semaya verdi 😛

kapalıçarşı

DSC_0223_1

Benden de Saray Soytarısı olurmuş hani..Sultanlık, cariyelik, katiplik, çeşnici başılık..sarayda bana iş çok 😛

DSC_0197_1

DSC_0212_1

DSC_0182_1

kapalıçarşı

DSC_0127_1

kapalıçarşı

DSC_0145_1

DSC_0080_1

DSC_0084_1

Noter Bey ve benim feslerimiz için Bilun Şen‘e, kostümler için Zeynep Ökmen’e ve Ümit Ünal’a, kaftan için Derviş’e, fotoğraflar için Emircan Soksan‘a ve bizi güler yüzleriyle ağırlayan tüm Kapalıçarşı esnafına koccaman teşekkürler!